Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Sky

Well-Known Member
Сега ползвам disqus но се замислям да го сменя с това http://wickeble.com/comments-evolved-wordpress/ .
Някой да сподели мнение за този плъгин и дали се увеличават коментарите?
Иначе е кофти, че няма как да стане дискусия заради 3-те вида логин
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Дискус е супер, но ако искаш да мислиш дългосрочно най-добре разгледай на Г+ системата за коментарите.
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Пробвай.. аз бях го пробвал преди месец мисля и ми изписа същото, както и сега (рекох да повторя пробата)..
Comments Evolved for WordPress requires PHP 5.3+ and will not be activated,your current server configuration is running PHP version '5.2.17Any PHP version less than 5.3.0 has reached 'End of Life' from PHP.net and no longer receives bugfixes orsecurity updates. The official information on how to update and why at php.net/eol.php
Успех при теб! :)
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Дискус е супер, но ако искаш да мислиш дългосрочно най-добре разгледай на Г+ системата за коментарите.
Да, и това е идея. А и всички които ще коментират 100% имат и Г+ акаунт
Пробвай.. аз бях го пробвал преди месец мисля и ми изписа същото, както и сега (рекох да повторя пробата)..
Comments Evolved for WordPress requires PHP 5.3+ and will not be activated,your current server configuration is running PHP version '5.2.17Any PHP version less than 5.3.0 has reached 'End of Life' from PHP.net and no longer receives bugfixes orsecurity updates. The official information on how to update and why at php.net/eol.php
Успех при теб! :)
Сега ще го пробвам и ще споделя резулата
 
остави и ситемата за не логнати... аз например нямам Г+ акаунт и не смятам да си правя... а където има логване за коментиране трябва да ми е важно за да го направя)
 
От: Re: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

остави и ситемата за не логнати... аз например нямам Г+ акаунт и не смятам да си правя... а където има логване за коментиране трябва да ми е важно за да го направя)
ровех, тествах и от disqus май по-добър не намерих
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

От плъгините за вордпрес дискуса е най-добър.
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Коментарите от дискъса индексират ли се ?
Дават ли тежест на статиите ?
 
От: Кой плъгин за коментари препоръчвате?

Коментарите от дискъса индексират ли се ?
Дават ли тежест на статиите ?
Уж се индексирали
П.П мамйа му, досега си мислех, че ника ти е igry.net :D
 

Горе