Кой съсипа форума на Слави?

rak

Active Member
Още отпреди коледа форума на Слави Трифонов изчезна, а пощите на потребителите бяха засипани от писма, съдържащи разни глупости за Трифонов. Аз се чудя, толкова ли не могат да го оправят, вече 10 дни, а и кой успява на всеки празник да му види сметката на тоя форум?
 
От: Кой съсипа форума на Слави?

Най вероятно самите админи, ако не са получили коледни подаръци
 
От: Кой съсипа форума на Слави?

Не знам, обаче това е егати спокойствието, ако с мой сайт се случи това, ще гледам да го оправя по най-бързия начин. То в този форум няма модерация, аз такава там не съм забелязала, освен че са пуснали няколко агенти да оспорват негативните мнения и да пишат заучени фрази, друго действие от страна на админи няма.
 
От: Кой съсипа форума на Слави?

Може би и админи няма.

Еми малко са го поизоставили от към поддръжка, явно не си мисли, че форума му е приоритет. Абе те си знаят най-добре....Виждам как някои важни на пръв поглед неща не се поддържат, защото не били уж важни, но и много се греши като се мисли така. Това е и отражение на други неща около самия бизнес/човек/организация. ;) Лично мнение.
 
От: От: Кой съсипа форума на Слави?

Един дето взима повече от 1000 лв. заплата :lol: .
Абе за какви 1000 лева говориш, 1000 лева са заплатите на балерините само. Нямаш идея колко пари печели от реклами, просто не сме ги и сънували ние тука.

Всъщност, ето малко инфо, кой е хакнал сайта на Слави:
17:38
28.12.09
Тийнейджър хакна “Шоуто на Слави”
автор: Труд, прочитания: 9534, коментари: 3
Снимка Пламен Стоименов

Три писма с куп обиди по адрес на Слави Трифонов, получиха покрай Коледа редица журналисти.

Мейлите са изпратени от... служебната електронна поща на “Шоуто на Слави”. В първото писмо, пуснато малко преди полунощ на 26-и, вместо празнични поздравления се цитира цинично стихче за Дългия. Другите два мейла пък съдържат обидни словоизлияния в проза и пак са посветени на тв водещия. Авторът се е подписал като Люк Скайуокър.

“Тийнейджър със солидни компютърни познания беше хакнал един от служебните ни мейли”, обясниха вчера от екипа на шоуто. Компютърните спецове на Слави веднага отстранили проблема.
--------------------------------------
Да, ама не, форума още го няма. :) Евала на момчето, дано да е от Перник.
 
От: От: От: Кой съсипа форума на Слави?

Абе за какви 1000 лева говориш, 1000 лева са заплатите на балерините само. Нямаш идея колко пари печели от реклами, просто не сме ги и сънували ние тука.
А пък ти май нямаш идея, че се шегувах. Явно не е толкова очевидно колкото си мислех.
 
От: От: От: От: Кой съсипа форума на Слави?

А пък ти май нямаш идея, че се шегувах. Явно не е толкова очевидно колкото си мислех.
:):):) Ами стори ми се, че наистина мислиш, че получава 1000 лв заплата.
 
От: Кой съсипа форума на Слави?

А тъй брао на момъка.....
 
От: Кой съсипа форума на Слави?

По въпроса колко получава Слави, нека споделим за яхтите и фераритата му, от които като му писне прави едно "танцувай, пей, играй, цитирай, рецитирай, съчинявай и т.н. с мен" и ги дава като награда, за да си купи ново.

Напълно съм анти-маркуча и евала на хакерчетата :)
 

Горе