Коледни подаръци и промоции от операторите!

dalasweb

Well-Known Member
Забелязахте ли ,че тази година е доста сушава- нема никакви бутилки шампанско ,шалчета, книги , и т.н за коледа.нЕМА ВЕЧЕ ХУБави оферти с телефончета -ех Май немат вече печалби ,след като им намалиха цените:)
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

То пък преди едни промоции имаха да откършиш от тях. :mrgreen: Мен ми се струва, че са в някакъв картел и хич не си дават зор да се конкурират. Специално за телефоните в белите държави повечето модели са по-евтини от тук - така, че печалби имат не ги мисли. :wink:
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Не само са в картел, ами и са олигофрени! Такива долни създания като родните операторчета нема....
Отивам извън страната и хоп..нема роуминг..нема тел, нема нищо - духай супата един вид. Номер от 15y и немал роминг..нема ама има! Нарочно се ебават. Заебват те без грам връзка и когато след 18 галимации им пращам мейл, потвърждение на мейла на мейла му..майка му, след седмица ми се пише - "ми нема роуминг браточка, ако искаш такъв 1во задълже те чакаме в офис в БеГе (Веком), после ни трябват едни 120лв за гаранция :D ахахахаха каква гаранция ги гони тия малоумници, кви 5 лева :D
Е убаво прееба ми се и убавият номер и две седмици да се набутвам за тел по улични и прочие...
Чудно..като в приказките :)
А "ората на запад" ... че се изтепат как да те хванат за клиент. Сега по празниците не У БеГе (Веком) е така: Последното галакси плюс АБСОЛЮТНО фрии разговори (неограничено) към всички оператори и всички стационарки плюс пак напълно фрии неограничено нет 128-ца....за 39еврака (се едно 15лв У БеГе) Е така е Санчо... при "ората на запад" и не щото са на запад.... сети се що :)
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Те сега се съсредоточават като че ли повече върху промоциите с пакетните си предложения (мобилен+нет+цифрова и тн), не им се занимава с футболни топки, шампанско и бонбони. Предпочитат да си продават услугите, вместо да дават пари за глезотийки. Май пускат промоции само за разни нетбуци (ментел конкретно).
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Не само са в картел, ами и са олигофрени! Такива долни създания като родните операторчета нема....
Отивам извън страната и хоп..нема роуминг..нема тел, нема нищо - духай супата един вид. Номер от 15y и немал роминг..нема ама има! Нарочно се ебават. Заебват те без грам връзка и когато след 18 галимации им пращам мейл, потвърждение на мейла на мейла му..майка му, след седмица ми се пише - "ми нема роуминг браточка, ако искаш такъв 1во задълже те чакаме в офис в БеГе (Веком), после ни трябват едни 120лв за гаранция :D ахахахаха каква гаранция ги гони тия малоумници, кви 5 лева :D
Е убаво прееба ми се и убавият номер и две седмици да се набутвам за тел по улични и прочие...
Чудно..като в приказките :)
А "ората на запад" ... че се изтепат как да те хванат за клиент. Сега по празниците не У БеГе (Веком) е така: Последното галакси плюс АБСОЛЮТНО фрии разговори (неограничено) към всички оператори и всички стационарки плюс пак напълно фрии неограничено нет 128-ца....за 39еврака (се едно 15лв У БеГе) Е така е Санчо... при "ората на запад" и не щото са на запад.... сети се що :)

Дай линк към тази, западната оферта за 39 евра (80лв. в БГ, а не 15.)
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Код:
http://mobile.1und1.de/AllNetFlatInternet?ac=OM.PW.PW434K04402T3688a&__rd=ac170c55qp6yve3RCNPWvRN7cyeemVp4&origin[site]=PU.EUE.DE&origin[page]=Home&ucuoId=PUAC%3Alead.EUE.DE-20111214192335-CB6793DF571519850FC2D715F3376484.TCpfix114a

Даже е 10лв ама айде :)
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Що бе пускат си ей сега получиш, прмоция за нетбук и usb модем за левче от Мтел
 
От: От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Код:
http://mobile.1und1.de/AllNetFlatInternet?ac=OM.PW.PW434K04402T3688a&__rd=ac170c55qp6yve3RCNPWvRN7cyeemVp4&origin[site]=PU.EUE.DE&origin[page]=Home&ucuoId=PUAC%3Alead.EUE.DE-20111214192335-CB6793DF571519850FC2D715F3376484.TCpfix114a

Даже е 10лв ама айде :)
Тук ти дават за 29.90 лв Galaxy S2 :)
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Не четеш :) Тва FLAT би трябвало да се набива на очи. Фрее са всички разговори към мобилни (всички) мрежи и стационарни номера. Фрии ти е и интернета. И това е неограничено...звъниш на някой, заебваш тела включен (задължително на зарядно) :) и така един месец... през това време мое да бъркаш по пощи разни или други места според зависи :D и на края на месеца имаш САМО тази ТАКСА от 39 евра... (бг стандарт - 15лв)
По случайност непряк познат е агент към фирмата и идва на място (у дом у офис) и сключва договора...няма 5/6. Изборът е: за 29 еврака само плана (тоя с фритата) или ако искаш тоя от 39 в който влиза и галаксито
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Екстра е за разговори, интернета е като нашите.. след 500MB пада на 64 kBit/s.
А в БГ безплатни, скъпи телефони няма да има, докато го има фактора живеещ по 200 човека на един адрес и разни други тарикати.
Ще видим след(ако) паднат цените след НГ, какво ще предложат...
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Екстра е за разговори, интернета е като нашите.. след 500MB пада на 64 kBit/s.
А в БГ безплатни, скъпи телефони няма да има, докато го има фактора живеещ по 200 човека на един адрес и разни други тарикати.
Ще видим след(ако) паднат цените след НГ, какво ще предложат...

Не вярвам да се случи нещо съществено след НГ, ще намалят с няколко стинки разговорите и това ще е (дето вика един авер колкото за бог да прости).

Просто са си врътнали едно картелче, щото както казах аз лично не виждам никаква конкуренция да има по между им. Затова и ще ни цакат със скъпи разговори и телефони на почти двойни цени.

Аз взех каквото мога да си го купувам от белите държави, то верно, че правим бизнес и трупаме пачки в торби в килера ама все да ни цакат не върви.
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Мога да дам пример от хАмериката. Телефона си го взех от там на цена почти 2 пъти по-ниска отколкото у БГ-то. А тук искаха и двугодишен договор да сключвам на месечна такса 20 лв. Хайде мерси съм ви.

Купих го близо 400 долара, с договор от там щеше да ми е 100-150 долара, а при нас ми искаха 990 лв с ДДС + двугодишен договор.

Врътката беше, че ако искам да го взема на нищожни пари трябваше да сключа договор с техен оператор. След 3 месеца поисквам да ми се прехвърли смектата в БГ с наш си номер и тука да си е плащам. Не си спомням как ставаше точно процедурата, но един американец ми обесняваше, че съм имал правата да си прехвърлям номера ако искам и в Намибия и от там да си плащам месечните разходи.
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Мога да дам пример от хАмериката. Телефона си го взех от там на цена почти 2 пъти по-ниска отколкото у БГ-то. А тук искаха и двугодишен договор да сключвам на месечна такса 20 лв. Хайде мерси съм ви.

Купих го близо 400 долара, с договор от там щеше да ми е 100-150 долара, а при нас ми искаха 990 лв с ДДС + двугодишен договор.

Врътката беше, че ако искам да го взема на нищожни пари трябваше да сключа договор с техен оператор. След 3 месеца поисквам да ми се прехвърли смектата в БГ с наш си номер и тука да си е плащам. Не си спомням как ставаше точно процедурата, но един американец ми обесняваше, че съм имал правата да си прехвърлям номера ако искам и в Намибия и от там да си плащам месечните разходи.

Колко е струвал телефона и колко е таксата в USA?! Някой телефони в САЩ се продават без слот за сим карта, т.е. не могат да се ползват на друг оператор.

Въпреки, че в БГ няма СКЪПИ телефони на 0лв., ако се сметне тотала: цена на тел + такси за договора понякога излизат по на оферта от западните оператори.

Пример с оператора споменат по-горе за GALAXY S 2
77.80лв. x 24 + 0лв. = 1868лв.

В БГ
29.90лв x 24 + 729лв. = 1447лв.
 
От: Коледни подаръци и промоции от операторите!

Кофти примера :)
А къде сметна разговорите?

77.80лв. x 24 + 0лв. = 1868лв. (включени 24 месеца безплатни разговори + интернет)

В БГ
29.90лв x 24 + 729лв. = 1447лв. (включени 0 месеца безплатни разговори без интернет)

Освен ако не искаш да кажеш, че в бг таксата от 29лв влизат неограничено безплатни разговори към всички оператори + интернет
 

Горе