Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Колко % Работна Заплата плащате от месечният оборот

  • под - 3%

    Votes: 3 21.4%
  • под - 7%

    Votes: 3 21.4%
  • под - 10%

    Votes: 1 7.1%
  • под - 15%

    Votes: 0 0.0%
  • под - 20%

    Votes: 1 7.1%
  • над - 30%

    Votes: 6 42.9%

  • Общо гласове
    14

mantaman

Well-Known Member
Анкетата е АНОНИМНА - И е насочена към хора които имат наети работници

Ето пример ако имате месечен оборот от 10 000лв и двама работници на които давате чисто по 600лв обощо 1200 лв - Значи плащате 12% от оборота за работна заплата.
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

кОЛКО ТИ ПЛАЩАТ ЗА ТЕЯ АНКЕТИ?
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

по 10ст на отговор дава Блинки - Не му ли чете темата

Измисляш някакъв въпрос изпращаш му го за одобрение и си готов - Плащане пеейпал - Ще оптимизира за Анкети
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Като пусках анкетата се чудех дали да не вкарам и графа над 50% ама като се замислих то ако даваш над 50% за работна заплата какви работници те са ти повече от съдружници :)
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Над 50% от оборота за заплати е смях в залата, то и над 30% е грозно, ама да кажем че е приемливо.... Аз не съм сигурен, че всички гласували са разбрали, че става дума за оборот.


Като пусках анкетата се чудех дали да не вкарам и графа над 50% ама като се замислих то ако даваш над 50% за работна заплата какви работници те са ти повече от съдружници :)
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Мисля че трябва да са разбрали - отделен въпрос е дали са сметнали правилно процентите

Теоретично могат да се раздават и проценти над 50 за работна заплата ако се продава услуга - Например във фризьорски салон може работник да взима и 60%

но при електронната търговия минеш ли над 10% въобще не са добре нещата
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Така не може да се генерализира, много зависи от фирмата.
Ако фирмата съм си аз, оборота ми е 6000 лв месечно (продавам труд, а не продукти) и се осигурявам на макс (2600) - ето ти ги над 50% за заплати и осигуровки, а ситуацията не е толкова плачевна :)

Над 50% от оборота за заплати е смях в залата, то и над 30% е грозно, ама да кажем че е приемливо.... Аз не съм сигурен, че всички гласували са разбрали, че става дума за оборот.
 
От: Колко % Работна заплата плащате спрямо месечният ви оборот

Статията като цяло визира наемни работници както може да се види от примера в първият пост - Но не е проблем и Уан мен къмпани да си гласуват все пак за тях има графа над 30%
 

Горе