Колко би струвал ?

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте интересувам се колко би струвал http://www.ex-tv.net/ вадя от гугъл по 1 долар по някой път 2-3 просто ме мързи да го разпространявам има над 100 канала може да видите тухото :) кажете колко бих могъл да му взема и ако има зайнтересувани да го купат да кажат и те цена :) че май ще трябват пари
 
От: Колко би струвал ?

ами мен не ме интерсува за купуване но по принцип е подходяща формулата усреднента месечна печалба за последните три месеца умножена по 12 (печалбата за една година)

Колко струва един уеб сайт?
 
От: Колко би струвал ?

Кажи малко повече за това колко легално е това. Взимаш някои от каналите от bgtelevizia.com. Те знаят ли? Освен това кажи малко повече изцяло за техническата реализация.
Аз съм заинтерсуван ако го дадеш за някакви смислени пари и ме убедиш, че всичко е легално.
 
От: Колко би струвал ?

значи не съм 100% сигорен че е легално но както виждате има сумати бг сайтове с телевизии ако не беше легално едвали щяха да продължат да съществуват мой приятел държи e-televizor и не са го спряли сигорно повече от година и си докарвал добри доходи само от реклами на easytrader имам към 5-6 канала само от bgtelevizia но скоро ще ги махна БТВ-то не ми е от там ! Взел съм само 2 музикални и още 2-3 канала другите стреамове съм ги търсил из нета и имам още 1000 да добавя но малко ме мързи но все пак ще ги сложа да дигне цената.Какво имаш впредвит смислени пари вие ми кажете колко бихте дали и ако сумата ми хареса и на мен бих го продал

п.п Не бих го продал за 100-200 лева 1 път се излъгах да продам сайт за 300 и после много съжалявах такаче говорим за по сериозна сума все пак сайта не иска много подръжка иска само малко реклама :) не е като новинарски или музикален сайт постоянно да се качват новини и песни
 
От: Колко би струвал ?

0. Българските телевизии не ми работят. Отваря се прозорец за попълване на потребителско име и парола и след като попълня тези, които ти си посочил ги отхвърля и иска нови. Аз се интересувам само от българските телевизии + Mtv и подобни, ако тях ги няма или не работят не ме интересува сделката.

1. Кажи някаква цена или поне диапазон с най - ниска и най - висока цена.

2. За каналите ме интересуват дали няма да спрат да работят точно след като купя сайта (не че работят преди да сам го купил), ако искаш кажи за няколко сайта от къде ги взимаш и така ще мога да преценя дали е голям риск или не.

3. Аз мога да намеря хора да ме посъветват колко е легално, но трябва да кажеш какви са източниците и по какъв начин ги взимаш каналите.
 
Последно редактирано:
От: Колко би струвал ?

1. Каналите не мисля че ще бъдат спряни от доста време са ми в сайта това с потребителското име и парола немога да го оправя да не ги иска просто трябва да имам моя машина която да излъчва тези телевизии , а не разполагам с такава ще пробвам да сложа кодче което да взима автоматично потребител и парола и да ги упдейтва в сайта , а не както сега ръчно

2.Имах списък със повечето канали и така ги добавих други взех от някой друг сайт , имам още над 1000 канала от 1 сайтче което е доста известно но не е Бг и там каналите са работещи почти всичките поне не съм засичал такъв и се взимат елементарно стриймовете.

3.Цена най ниската мисля да варира около 700 но след като се добавят още канали ще расте най висока 2к
 
От: Колко би струвал ?

ето моите аргументи
- всички тези канали не са твои
- и да са твои каналите е нелегално всичко това и рискуваш да бъдеш търсен за нанесени щети
- телевизиите нямат право да ги пускат за излъчване особено следните неща: филми, футболни срещи, формула и т.н.
- всеки може да потърси сайтове с канали и да ги направи на своя сайт, но гаранция, че утре няма да сменят стрийминга няма
Всичко е изказано от опит и познанства на хора правещи сайт, който конкурира Нетера.
 
От: Колко би струвал ?

Така първо мен немогат да ме търсят и да ме обвинят в каквото и да е било не се излъчва от мойто пс второ ако спре 1 стрийм веднага ще излезне нов хората така прават пари :) но както си решите аз просто питах колко би струвал че ще трябват пари скоро време
 

Горе