Колко струва според вас този сайт

exP

Banned
url : засега няма да се споменава
приходи за октомври:177$
приходи за ноември до днешна дата:Сумарни доходи 75,61 US$ + 97смс-а от 2.40(80 стотинки приблизително над 100 са повече )
посещения около 1000 понякой път повече понякой път по малко средно смс-и на ден 10
 
От: Колко струва според вас този сайт

И как да го оценим без да видим дизайн и концепция и да оценим възможността за развитие?
 
От: Колко струва според вас този сайт

тематика:филми , актьори , режисиори , онлайн филми ( гледане ) и т.н общо взето всичко около филмите дизайна не е нищо особено но е доста добър има доста функции коментари , оценки , форум ( собствен ) но не е довършен има малко работа по системата :) контента е с над 7000 записа с филми + субтитри :)
ползва шаред хост:от исн 6.90 на месец :)
 
От: Колко струва според вас този сайт

колкото и да описваш сайта задължително е да се огледа за да се каже
....... все едно да оценявам имот без да съм отишла да го видя .....
 
От: Колко струва според вас този сайт

Въпроса колко струва даден сайт винаги ми е бил интересен и понякога се ръчкам из нета да чета методики за оценка на сайтове . Срещала съм няколко общи методики предназначени за оценка на сайтове от произволен тип и в нито една няма критерии приходи , посещения , концепция за развитие или пък ПР , а критерии като ползваемост , функционалност , надежност , ефикасност .......или критерии свързани със съдържанието , технически , организационни ....ей такива работи .

В България даден сайт определено струва толкова за колкото може да се продаде.
 
От: Колко струва според вас този сайт

Ай стига с тея банални приказки струвало толкова колкото може някой да даде... аз мога да дам 20 лв. ама надали струва толкова нали?
 
От: Колко струва според вас този сайт

Ай стига с тея банални приказки струвало толкова колкото може някой да даде... аз мога да дам 20 лв. ама надали струва толкова нали?

ами прав си може и толкова да не струва ....ама това си е мое мнение след като изобщо няма стандарт за пазарната стойност на даден сайт .......
 
Последно редактирано:
От: Колко струва според вас този сайт

точно затова се допитвам повечето оценяват 12хмесечни приход но... някой плащат 15х и нагоре , други оценяват според труда който са вложили ( така също съм продавал сайт ) по-доста начини съм продавал но се чуда този как да го оценя най-добре за да може и двете страни да са доволни
 
От: Колко струва според вас този сайт

Ами лично аз взимам предвид дизайна, концепцията, възможностите за развитие, трудността за поддръжка, популярността, домейна, възрастта и историята на домейна, колко работа трябва да се свърши по него и още куп други неща.
Наистина струва колкото успееш да му вземеш, но само с обяснения няма как да бъде оценен...
 
От: Колко струва според вас този сайт

ами добавям и урл kaspyr [ dot ] com
дано това помогне :)

днвено време за подръжка 10-на минути
 
От: Колко струва според вас този сайт

повечето оценяват 12хмесечни приход но...
колко време трябва според вас да е на пазара сайта , че 12 / 15 месечните приходи да са основен критерии ......
 

Горе