Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

cToKaTa

Member
Нападайте http://www.hostinger.com/ , избирате район , регвате се , потвърждавате регистрацията през email-a , влизате си в акаунта давате на "Register new domain" от падащото меню на Domains и нека фантазията ви започне :D
Аз лично регнах един за портфолио и един(през друг профил(защото съм българин,не ме съдете :D)) с цел спам и мисля да започна с трибуквените да видя какво е свободно и интересно :D
Ще пиша допълнително ако одобрят и 2рият домейн през друг акаунт да видим става ли "чакмака" :D
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Какво регистрира... нищо не ми идва на акъла на мене с този домейн. :D
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Какво регистрира... нищо не ми идва на акъла на мене с този домейн. :D

тайна засега :p
sellcar.ххх е свободен и ми се струва добър
grabo.xxx е свободен и знаете за какво е :D
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

В Namecheap са по 1$ парчето,колкото искаш.:beer:
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Тези са големи шемети!
Избрах език - руски, и ме набиха в рублите! :D
Въобще не ми излезе поле за държава.
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Тези са големи шемети!
Избрах език - руски, и ме набиха в рублите! :D
Въобще не ми излезе поле за държава.

Споко , аз ползвам Индия :D
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Споко , аз ползвам Индия :D

Имах сумати и такива домейни и като теглих чертата - 100$ на вятъра щот са на промо или за по долар. Нямаш ли идея не вземай.
 
От: Re: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

А какво реално плащаш втората година, че ми е интересно това. Ще видя и аз какво да си кача. :)

Не открих никъде нищо за следващото плащане.
Но в рубли излиза по-ефтино купуването, отколкото в лева.
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Споко , аз ползвам Индия :D

После цъкнах на Европа, и видях, че за България няма опция.

А как е цената в рупии? :D

Четох едни коментари във ВКонтакте, и един пишеше, че през тази година собственика на домейна щял да бъде Hostinger, а не заявилият домейна.
Нямам представа доколко е вярно.
 
От: Re: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Нали са уж безплатни. :)

Има цена да си го купиш.
 
Re: От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Описал съм стъпките в първото съобщение , казах че е напълно безплатно .

Така е. Регнах един ей така, да видя дали ще стане на нещо в бъдеще. В момента е pending статус. Ще се похваля скоро какво ще има на него. Но сериозните са заети яко....който е искал в началото нещо топ кл. дума и т.н., успял е да се наяде добре. От хубавите малко са останали, да не кажа никакви. Иначе около 8 паунда им е на година цената. ;)
 
От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Честно - никакъв хляб не виждам в това разширение за домейни. Хъз... Мъз... ходи обяснявай на клиента си ти 1 час как се пиша сайта ти и как да стигне до там :D

Скоро ще пуснат и .vgzdtib :rolleyes:
 
Това е за лендинг пейджове, сателитки и някакви много кът брандове или кл. думи - с цел директно хващане на трафик. За сериозни проекти е малко трудно, но сериозни сериозни, какви яки сайтове, които продават на какви разширения съм виждал. Важно е тук креативността. :) Моята цел ще е лендинг пейдж с редирект към главния продаващ. Ако проработи, за което имам година, ще видя дали си струва. ;)
 
Re: От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

При мен още е Pending setup :(

Да, странно. Или крона им минава много бавно или нещо са си бавнички с тази кампания. :) Някой друг да има успехи в тази насока. ;)
 
От: Re: От: Компанията Hostinger раздава безплатни .xyz домейни ! ! !

Да, странно. Или крона им минава много бавно или нещо са си бавнички с тази кампания. :) Някой друг да има успехи в тази насока. ;)

После того, как Вы заполните все необходимые поля, домен будет зарегистрирован в течение 2-х рабочих дней.

Да видим утре.
В https://www.hostbulgaria.com/Domains/Check исканият от мен домейн още се води свободен.
Като нищо утре ще го регна там и ще дам 19,90 лв. Хем ще изкарам 2 месеца безплатен хостинг.
 

Горе