Конкурс за: Конкурс за лого и търговска марка

Впускам се и аз в темата с едно предложение за име на бранд и слоган.

Бранд: Nekka'e Chisto или Nekka Echisto - ако схващаш идеята, без да имаш нужда от разяснения, значи е добра.
Слоган: Другото име на чистотата
 
ФОРМУЛА ШЕСТ, ще бъде супер готино да излезете с това, въртях го назад и напред. И пак се връщам до това. Заложете на българската транскрипция, кратко и ясно - ФОРМУЛА ШЕСТ.
 
Първия ми вариант, беше това, има някакъв хипнотизиращ ефект. И аз се подведох, че името, ще е форма баня, но то пък се получи същото като абревиатура.

Това F ми изглежда като перчем, а синия цвят ми се връзва най много с баня.
Особено на черен фон е хипнотизиращо. Чудиш се, кое е водещото, F или 6, F или Б.
f6.jpg

Но си го представих, че ще е готино да се направят стикери, които да ви вървят с марката, които хората ако искат могат да си ги залепят на някоя плочка в банята, и затова избрах да го представя кръгло.

Когато някой си поръча от стоките, които предлагате, кутията, или пакета, в който ще го получи да има един стикер, който да е разпознаваем и да го запомнят. На вас, не на стоката, която сте пратили/. Аз, поне обръщам внимание на тези неща, защото ако просто продадете стоки, който не са ваши, ще отворят кутията, ще извадят стоката и ще забравят от кого е получена.

В случай, че изобщо искате да сте разпознаваеми.
 
Последно редактирано:

Горе