Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

rak

Active Member
Докато се ровех из нета, видях следната обява, може да е полезна на някои хора:
ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ – АСЕНОВГРАД
Пл. „Академик Николай Хайтов” № 1, сл. тел.: 0331/6 22 50
e-mail: [email protected]
ОБЯВЯВА КОНКУРС
за проект – изработване на ЛОГО на Историческия музей – Асеновград
В конкурса могат да участват хора от всички възрастови групи!
□ Проектите за ЛОГО трябва да бъдат изготвени в програма Adobe Illustrator и да бъдат представени с разпечатка и на компакт диск (CD или DVD).
□ Оценяването на проектите ще бъде извършено от жури с председател Иван Дуков, директор на Историческия музей – Асеновград.
□ Проектите трябва да бъдат представени до 15 март 2011 г.
□ Авторът на избрания проект ще получи парична награда от 100 лв.
За допълнителна информация: пл. „Академик Николай Хайтов” № 1, сл. тел.: 0331/6 22 50, e-mail: [email protected]
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Мизерници! Да бяха обещали бутилка Мавруд, по-добре ... вместо паричната подигравка.
Пък и Илюстратор ... хех, чули недочули ...

Мизерници ...
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Защо да са мизерници?
Колко може да си позволи музея в Асеновград да отпусне за награда според теб?
Тук има оферти и за по 10 лв за лого.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Защо да са мизерници?
Колко може да си позволи музея в Асеновград да отпусне за награда според теб?
Тук има оферти и за по 10 лв за лого.

Ти получавал ли си лого за 10 лв.? ... или пък за 100?
Лого на музей струва повече от 10 билета ... поне би трябвало да струва! Логото не е надписа в хедъра на сайта ти.

Като не могат да си позволят повече, да го пуснат благотворително - за престиж. Повече участници ще имат.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Ами колкото им отпуснат на тях, толкова ще дадат и те. Все пак, може пък някой да си изкара 100 лв.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Е колко искаш да даде музей в малък град в БГ.Да,можеше и благотворително да е-същата работа.
Ти получавал ли си лого за 10 лв.? ... или пък за 100?
Лого на музей струва повече от 10 билета ... поне би трябвало да струва! Логото не е надписа в хедъра на сайта ти.

Като не могат да си позволят повече, да го пуснат благотворително - за престиж. Повече участници ще имат.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Любезно от страна на рак да препрати обявата, ама тя наистина е доста нерентабилна:

Тва за възрастовите групи ко общо има не знам. Тъпо.
Около 2 дни наймалко отиват да се скалъпи нещо дето да го мяза на лого.
Illustrator струва ~ $700. Доста над стандарта на някой, който може да си позволи да изгуби 2 дни за участие в конкурси с общ награден фонд 100 лв.
Трябва да си губиш времето да разпечатваш, записваш ДВД, пращаш по куриери/пощи.
... Само за да имаш удоволствието да бъде оценявано от жури начело с чичка, дето не знае как се бачка с Интернет, камо ли да чактисва от дизайн.

Барем слава да беха обещали. Кредитс някакви, я репортажче по местното тв канал...

ПС Чешем си езиците.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Е колко искаш да даде музей в малък град в БГ.Да,можеше и благотворително да е-същата работа.

Никакво значение няма аз какво искам. Коментирам те какво искат и срещу каква цена.
Само твоята гледна точка не я разбрах ... оправдаваш ги защото знаеш:
а - че нямат пари
б - толкова би трябвало да струва
ц - правил си лога и за по-малко

Уважението, което те показват, А И ТИ към хората, които се занимават с графичен дизайн ЛИПСВА.

П.С. Съжалявам, но го приех лично ...
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Имайте едно на ум, че журито е от мръсни шибани комуняги и наградата ще отиде при "познат" , защото и за 100 лева, комуниста ще направи далавера, бъдете сигурни.
Никой да не праща нищо на тая измет комунистическа.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Отговор ААААААААА-нямат пари,а и като не ти изнася и си голямият ''логаджия !!''естествено,че няма да им правиш лого за 100 лв.За всеки влак си има пътници и те ще си намерят кой да им на пррави лого за 100 лв и то хубаво.
Никакво значение няма аз какво искам. Коментирам те какво искат и срещу каква цена.
Само твоята гледна точка не я разбрах ... оправдаваш ги защото знаеш:
а - че нямат пари
б - толкова би трябвало да струва
ц - правил си лога и за по-малко

Уважението, което те показват, А И ТИ към хората, които се занимават с графичен дизайн ЛИПСВА.

П.С. Съжалявам, но го приех лично ...
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Имайте едно на ум, че журито е от мръсни шибани комуняги и наградата ще отиде при "познат" , защото и за 100 лева, комуниста ще направи далавера, бъдете сигурни.
Никой да не праща нищо на тая измет комунистическа.

:shock: това ми прозвуча като мнение на niks
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Хора, пуснах тая тема с идеята, че някой може да си изкара 100 лв, не съм я пуснала за чесане на езиците от скука в събота вечер. За нагласяване на конкурс - може, напълно е възможно, но това се отнася за всеки един конкурс, без значение за какво се отнася.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Който иска да се опита да изкара тия 100 лв, ще го направи, т.е. опита. С или без нашите коментари.

Останалите просто си бъбрим.
Та като стана дума - да пофтора:

Не ставайте дизайнери! Ше пукнете от глад.
Туй че в момента ви е някакъв кеф да кликате из Фотошопа, не значи че осъществите мечтата си да работите тва де ви доставя кефф!
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Най-гадното на тези конкурси е,че бачкаш за зелен хайвер,ако не те изберат.Не си заслужава изобщо да се участва според мен.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Извинявам се на рак че коментирам негативно обявата, която е пуснала. Може наистина да е от полза за някого.

Просто коментирам съобразно моята си гледна точка.

Ако някой няма друга работа в момента и иска да се упражнява - спокойно може да вложи времето/труда. Все е опит.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Отговор ААААААААА-нямат пари,а и като не ти изнася и си голямият ''логаджия !!''естествено,че няма да им правиш лого за 100 лв.За всеки влак си има пътници и те ще си намерят кой да им на пррави лого за 100 лв и то хубаво.

Това дали аз съм големия или малкия "логаджия !!", няма нищо общо с коментарите ми по темата.
Силно ме съмнява някой да им направи хубаво лого за 100 лева, но и това е без значение.
След като твърдиш/знаеш, че ААААААААА-нямат пари защо оспорваш твърдението ми от първия пост, че са мизерници?
мизерия

... можеше просто да не се обаждаш.

П.С. Съжалявам за спама в темата и свадата с найкс.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Това дали аз съм големия или малкия "логаджия !!", няма нищо общо с коментарите ми по темата.
КАК така няма значение?
Щом раздаваш наляво,надясно кой бил мизерник и кой не,значи си от баш големите логаджии,където не се занимават с мизерни поръчители и техните сделчици за по 100 лв.ТИ СИ НАД ТЕЗИ НЕЩА.

И аз се извинявам за офтопка.Незнам защо се връзвам на хейтърския му акъл...
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Ми май е от тях, лошо няма според мен.
 
От: Конкурс за лого - 100 лв награда от музея в Асеновград

Тука стана малко като вица за форумите:
Американски форум - питаш и ти отговарят,
Руски форум - питаш и тебе те питат,
Български форум - питаш и четеш три страници колко си тъп..
 

Горе