Предлагам: Копирайтинг услуги, писане и пренаписване на статии

Roni.P.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Искате качествено писане на рекламни и блог текстове? Предлагам ви решението! Имам богат опит в копирайтинг услугите, които ви интересуват. От писане и пренаписване на статии за онлайн медии, до набиране на текстове и редакция - мога да ви помогна с всичко това! Освен това, предлагам изготвянето на презентации в PowerPoint, курсови разработки, реферати и есета. Ако имате нужда от помощ в тези области, вие сте на правилното място. Моят опит обхваща разнообразни проекти и мога да ви гарантирам професионалност и внимание към детайлите! Ако имате онлайн магазин и се нуждаете от описания на продукти и категории, пиша с вдъхновение и внимание към детайлите. Мога да ви помогна и с писане по зададени ключови думи, за да ви осигуря по-висока видимост в търсачките. Търся хора, с които да работим заедно и да си сътрудничим. Ако имате нужда от допълнителни ръце в екипа си или търсите подобни услуги, свържете се с мен на имейл: [email protected] ! С нетърпение очаквам да обсъдим вашите проекти и да ги превърнем в реалност! Не изпускайте възможността да вложите качество и креативност във вашите текстове. Свържете се с мен днес и заедно ще създадем нещо уникално! Нека съвместно постигнем вашия успех!​
 
Последно редактирано:

Горе