Предлагам: Копирайтър услуги, редактор и преводи с гръцки език

albenaПК

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Преводи от /Бълг.език на Гръцки език/, и от/ Гръцки език на Бълг.език/,писане на уникални текстове, постове ,банери, редактиране на статии, работа с Microsoft Office,Word, Excell,Magento, Cloud Court ,Open card ,WordPress ,Access и др. за предлагани
услуги и проекти за корпоративни и търговски web/ e-shop сайтове.
Правя и редакция на преведена страница/изходен текст/,при запитване може допълнително да се разберем
за цена при вече наличен такъв текст.
  • Писане на статии на различна тематика
  • Редактиране на текстове
  • Писане на описания на продукти
На линия съм при желание от мое участие за съвместна дейност. АлбенаПК
 
Здравейте, предлагам услугите си за писане и пренаписване на статии, писане на постове за социални мрежи, редакция на текст и като цяло всичко останало, свързано с писането. 😊

Накратко - за онези, които решат да се възползват от услугите ми:

- ако някой поиска, мога да изпратя мои примерни неща, но предлагам и следния вариант - примерна статия, която не се заплаща и която ще определи дали ще започнем да работим заедно;
- цена на писане на статия: 100 думи - 6 лв., 200 думи - 10 лв. и т.н. 300 думи - 14 лв., 400 думи - 18 лв., 500 думи - 22 лв. и т.н.;
- цена за пренаписване на статия с готов изпратен линк - 100 думи - 4 лв., 200 думи - 6 лв., 300 думи - 8 лв.; 400 думи - 10 лв. и т.н.
- цените за други разработки са по договаряне
- пиша на български и гръцки език;
- плащане - по банков път, Револют, Еконт или както ви е удобно.

И така, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен чрез лично съобщение. Ще опитам да дам бърз, точен и ясен отговор. Благодаря за вниманието! :)
 
Преводи от /Бълг.език на Гръцки език/, и от/ Гръцки език на Бълг.език/,писане на уникални текстове, постове ,банери, редактиране на статии, работа с Microsoft Office,Word, Excell,Magento, Cloud Court ,Open card ,WordPress ,Access и др. за предлагани
услуги и проекти за корпоративни и търговски web/ e-shop сайтове.
Правя и редакция на преведена страница/изходен текст/,при запитване може допълнително да се разберем
за цена при вече наличен такъв текст.
  • Писане на статии на различна тематика
  • Редактиране на текстове
  • Писане на описания на продукти
  • - цените за други разработки са по договаряне
    - пиша на български и гръцки език;
    - плащане - по банков път, Револют, Еконт или както ви е удобно.

    И така, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен чрез лично съобщение. Ще опитам да дам бърз, точен и ясен отговор. Благодаря за вниманието! :)



 

Горе