Копиране на дума от една група в друга в Adwords

ops5

Active Member
Копирам думата в друга група, но на новото място е с по-нисък качествен рейтинг.

Понеже се заемам за първи път с това ми се струва странно. Бях чел, че когато се копира думата в нови групи си запазва всички статистики.

Някой, който е разделял думи в нови групи може ли да каже какво да се очаква.
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

Избираш преместване и цъкаш преместване на всичко, или копиране беше - всичко е тип-топ, зависи какво избереш да се копира, бида ще иде ако е избереш всичко
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

Как всичко, аз искам само няколко думи. От една група в друга новосъздадена. Но рейтинга на едната от 9 падна на 3, а на другата от 7 на 5, знам, че утре може да е друг, но се учудвам, че въобще се променя. Така може и друго да се промени на думата.
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

Ще се променя, въз основа на другите бидове, нормално - като искаш да копираш хващаш ги с тикчето и вече от горе от опциите има преместване
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

Ще се променя, въз основа на другите бидове, нормално - като искаш да копираш хващаш ги с тикчето и вече от горе от опциите има преместване

Аз така ги премествам - с копиране от менюто. Какво е бид - оферта за клик? Тя също се запазва, каквато си беше и в предната група.
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

Да,


Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Копиране на дума от една група в друга в Adwords

@ReminD,

благодаря. Утре ще продължа с преместването и на други думи и ще видя какво ще стане.

P.S. Сега погледнах и думите са си на качествения рейтинг, който бяха преди преместването. Чудех се какво ми е странно в цялата работа. През системата на Адуърдс има възможност само за копиране, а в адуърдс едитор има и изрязване и така изчезва от първата група.
 
Последно редактирано:

Горе