Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

ReminD

Well-Known Member
Хайде честито, инфото ми е от сигурен източник, ако има някой който поддържа новинарски сайтове, може да ми благодари - едната част ще се строи от диневи ( отсреща срещу бензиностанцията ), а другата част 1 фирма с хора от кмета на Несебър и кума на Цветанов е съдружник вътре, а перфектно издебнат момент е да се разпише пре-продажбата когато министъра го няма, за да изгори заместник министъра като бушон. Честито, но пък нека да се строи, вместо да стои пусто.



Сега сеира е да се гледа как ще горят бушони като заместник министърката, която разписала пре-продажбата.. Почти съм сигурен, че тя ще е бушона, който ще изгори.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Ама ти и тази година устремено си вървиш към Белене. :)
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

ReminD, попрецакал си се леко с тази агитация, защото не вярвам да ти плащат, а трябва. Бая добре се справяш. Няма да коментирам доколко политическите агитации са хубаво или лошо нещо, а по-скоро това, че тъй като и без това го вършиш, поне някаква пара да вземеш.
Като за начало бих ти препоръчал да спазваш основен новинарски принцип. Нужно е да посочиш няколко източника или ако не искаш да ги разкриеш, нужни са някакви доказателства. Не казвам, че материалът ти е вярен или невярен, но ако искаш да твърдиш нещо такова, подплъти го със сериозни доказателства.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Unwise - днес и без туй всички нов агенции гръмнаха ясно с новината за кума на Цветанов. Доказателствата са ясни - съдружник е във фирмата, която е купила мястото- какви повече доказателства искаш?
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Това гръмване явно ме е пропуснало. Най-вероятно защото не гледам телевизия. Виждал съм колкото щеш лъжи в медиите. Не, че не смятам, че не е възможно (дори мисля, че е по-вероятно да е така), но на "казаха го по телевизията" или "беше написано в еди-кой-си сайт" не вярвам. Ако са го казали от/на разни места, дай някакви линкове и да почне сравнителният честотен анализ за установяване на преписване от нечий пресцентър.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Никой не може да ме убеди, че нещо казано по телевизията е вярно. И новинарските емисии станаха като крадливите сайтове - търсиш нещо и го намираш във всеки един сайт с подобна тематика, без да го променят дори малко. Защото при нас така става, един пуска нещо и другите просто го взимат. Медиите са най-големите манипулатори :twisted:. Абсолютно всяка новина, за която имам пряка информация я изчанчват на 1000%, пълни лъжи :evil:. Отдавна не гледам новини, последно се опитаха да ме излъжат със "супер новина", че в Нова Зеландия заваляло сняг през лятото, или когато даваха кадри от уж новозеландска кръчма, които кадри си бяха баш айриш пъб отпреди десет години. Да не изреждам всички лъжи, че...:evil: няма смисъл.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

За пореден път се убеждавам, че някой хора си нямат работа :lol:
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

За пореден път се убеждавам, че някой хора си нямат работа :lol:
А трябва ли винаги да си имаме работа? Големи работари ще излезете.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

За пореден път се убеждавам, че някой хора си нямат работа :lol:

Определено, се вписваш в групата.
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Определено обидените се "жегнаха". :)
 
От: Кума на Цветанов си купи дюните между Несебър и Равда

Общинският съвет в Несебър пък е одобрил през 2007 г. подробния устройствен план (ПУП) само за три дни, като в рамките на този срок е издадено и разрешителното за строеж.
Това се дискутира от няколко дена. Що липсва в темата?

Димитър Петров допълни, че е препродал терена, но по силата на предварителен договор с инвеститора, който е бил сключен година преди сделката.
Нещо като дупе и гащи май излиза. И все кирливи. И пълни с въшки. ;)
1918-1922 година е имало бели и червени в Русия. Достойни за уважение!
Сега сите са един цвет - патешки дрисък.
 

Горе