Купувам ваучер за адуърс

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Искам да купя ваучер за адуърдс , от тези за по 60 лева , давам 25 лева макс , ако има желаещи нека пишат на лс.
 
От: Купувам ваучер за адуърс

и аз имам един за 24 лв. пиши ако си съгласен
 
От: Купувам ваучер за адуърс

vetzkov аз моето щях да ти го дам вместу почерпка (много се събраха :) ) но докато разбера, че трябва да имам кредитна карта (а с Visa Electron не ставало) се оказа, че уж вече съм я използвал :(
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Ей как да взема и аз ваучер моля кажете :) имам и виса електрон и кредитна карта :)
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Ей как да взема и аз ваучер моля кажете :) имам и виса електрон и кредитна карта :)

Като купиш от някой , или ако Гоогле ти пратят
 
От: От: Купувам ваучер за адуърс

Като купиш от някой , или ако Гоогле ти пратят


Пратихами ама ще ме таксуват 10 лева като си активирам кредитната карта неможели да го заобиколя това :(
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Някъде пак го повтарях, като избереш "Таксуване с отложено плащане" и си регнеш картата вземат 10.лв от тези промоционални 60.лв и не ти пипат картата....

Четете ги тия неща :(
 
От: Купувам ваучер за адуърс

а как така гуг решават да ти пратят на мене защо не са ми пратили имам поне 5 акаунта..
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Някъде пак го повтарях, като избереш "Таксуване с отложено плащане" и си регнеш картата вземат 10.лв от тези промоционални 60.лв и не ти пипат картата....

Четете ги тия неща :(

Мойта карта не я приеха :(
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Аз сега чакам един да ми каже къде да си направя безплатна виртуална карта веднага като резбера ще знаеш и ти :)

Ако някой друг знае да каже (за виртуалната дебитна карта говоря :) )
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Аз сега чакам един да ми каже къде да си направя безплатна виртуална карта веднага като резбера ще знаеш и ти :)

Ако някой друг знае да каже (за виртуалната дебитна карта говоря :) )

Ще съм ти благодарен ако споделиш :)
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Виртуалната карта се вади от банката пуска се заявка аз първо си изкарах Виса Електрон и после си изкарах Виртуална карта напълно безплатно е :)

п.п питах тези от гугъл и ми казаха че ще ме таксуват 10 лева от кредитната ( дебитна ) карта за активация и че няма да ми барат ваучера.Интересно ми е също така след като ми свърши ваучера ще ми дърпат пари от картатали или аз трябва да внасям ?
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Виртуалната карта се вади от банката пуска се заявка аз първо си изкарах Виса Електрон и после си изкарах Виртуална карта напълно безплатно е :)

От коя банка ?
 
От: Купувам ваучер за адуърс

Е каква е тази виртуална карта, смисъл като каква се води? На мен идеята ми е да изкарам виртуална Visa или MasterCard а не Visa Electron :)

Между другото хайде да ви джътна едни ваучери за Adwords на стойност 73,80.лв само за по 30.лв

Хайде, че се разсцепих докато бързам :)
 

Горе