Купувам или финансирам бизнес с цел съдружие

viktoriq

New Member
Предлагам финансиране за развитие на съществуващ и работещ бизнес срещу дял от него. Подкрепата ми към бизнеса няма да се отразява само чрез финансова помощ. Ще инвестирам средства, време и усилия. Това, което очаквам срещу моята помощ и съдействие, е дял от фирмата, както и сериозно и открито партньорство. Покупката на целия бизнес също може да е опция. Моля влезте в този !!! линк !!! и попълнете кратката анкета и после ми изпратете по e-mail ([email protected]) информация, включваща описание на бизнеса и необходимата/желаната инвестиция. Аз ще ви отговоря дали предложението представлява интерес и дали ще имам нужда от допълнителна информация и осъществяване на среща.
 
Рибар на бизнес идеи - не си губете времето.
 
Изпратен е отговор на всички свързали се!
Държа да отбележа, че не събирам никакви "бизнес идеи".
Рибар на бизнес идеи

Noke, няма нито едно поле, което да ви задължава да споделяте "тайната си идея".
Интересува ме само намирането на работещ бизнес, който има история от приходи и разходи.
В случай, че цената на бизнеса е адекватно определена спрямо състоянието му, имам интерес към закупуването му или влизане като съдружничка.
Поздрави и хубава седмица!
 
Здравейте, имам 2 предложения за работещи бизнеси, с доказани доходи и потенциал за растеж.
Нямам бизнеспланове, защото отскоро взех решение за търсене на партньор инвеститор.
Ако Ви интересува - производство и бизнес модел за затворен цикъл на храна, доставки, режимни хранения, ресторант и тн.
 
Последно редактирано:
Хостинг интересува ли ви? Има много потенциал, особено в България.. не за друго, ами пустите кирилични символи :D
 
Ако Ви интересува
Да, имам интерес. Прегледах попълванията, както и пощата си и не открих да сте ми писали. Ако искате отворете предоставения линк за кратка първоначална информация и после ще продължим с по-конкретна комуникация по имейл.
 
Да, имам интерес. Прегледах попълванията, както и пощата си и не открих да сте ми писали. Ако искате отворете предоставения линк за кратка първоначална информация и после ще продължим с по-конкретна комуникация по имейл.
Попълних въпросника, но нямаше как да разкажа за всичко..)
 
Имам 7 попълвания. Веднага щом събера 10 ще гледам да се свържа с всички попълнили въпросника, за да обсъдим предложениета.
 
жена и бизнес мани мани...
 
тва да не е някаъв инкубатор елевън кепитал, чака 10 молби и тогава ще ги обработи че иначе няма смисъл..
 
Бюджет с който разполагаш? Ако си от тия с по 5-10к за бизнес, да не си губим времето взаимно.
Следя темата от първата публикация, видях и формата, но и аз бих искал да знам - какъв е размера на финансовата рамка?
 
Следя темата от първата публикация, видях и формата, но и аз бих искал да знам - какъв е размера на финансовата рамка?
30 000 евро на проект
Това на шега, налЕ?
защо, да нямаш жена за кофаундър, че си се притеснил? ако да имаш право да се тревожиш.
 
Имам 7 попълвания. Веднага щом събера 10 ще гледам да се свържа с всички попълнили въпросника, за да обсъдим предложениета.
Сега вече и на мен ми стана странно - на конвейр ли ще финансирате? Защо трябва да се съберат 10, за да получим отговор?
Ами ако друг Ви изпревари? Имаме и други предложения вече.
 

Горе