Купувам 10 000 ФБ фена

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Купувам 10к ФБ фена - Трябват ми реални истински - Оферти с цена и време на изпълнение ми пращайте на ЛС

Плащам след свършена работа през Епай
 
От: Купувам 10 000 ФБ фена

Българи ли ти трябват ? В момента добавям фенове в новосъздадена страница. Предполагам ще мине 10-11к до края на другата седмица. Цената е 90 лева.
 
От: Купувам 10 000 ФБ фена

Да българи ми трябват по възможност от София

Мерси за офертата
 
От: Купувам 10 000 ФБ фена

Извинявам се, че пиша тук, но понеже и аз имам фб страница и две групи с хора с определена насоченост ме интересува при публикуване достига ли до всички членове на групата информацията? Бях чул, че нещо от порядъка на 30% от членовете получавали публикацията....
 
От: От: Купувам 10 000 ФБ фена

Извинявам се, че пиша тук, но понеже и аз имам фб страница и две групи с хора с определена насоченост ме интересува при публикуване достига ли до всички членове на групата информацията? Бях чул, че нещо от порядъка на 30% от членовете получавали публикацията....

Не... май само до тези, които наскоро са добавени. В най-добрия случай им се праща известие, горе - вдясно в менюто, обаче дали ще цъкне на него някой е друг въпрос. Според мен е по-малко от 10% даже.
 
От: Купувам 10 000 ФБ фена

Българи ли ти трябват ? В момента добавям фенове в новосъздадена страница. Предполагам ще мине 10-11к до края на другата седмица. Цената е 90 лева.

Заинтересован съм от офертата ти. Профила ми не може да изпраща лични съобщения, затова ти пиша тук. Свържи се с мен чрез емайл.
 
Последно редактирано:

Горе