Купувам: Купувам FB коментари

roko5888

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, аз съм нов и бих желал да пусна обява че купувам FB коментари. В коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
Благодаря!
 
  • Like
Реакции: jobs
Здравейте, аз съм нов и бих желал да пусна обява че купувам FB коментари. В коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
Благодаря!
Искаш да купиш фълшиви коментари?
 
 
Здравей, имам предвид коментар под рекламен пост. Примерно https://fb.watch/2dJjzYGs6L/
ЧАСТ ОТ дейноста ни е била в тази насока имаме 20 ина профила във фейсбук
за тази цел около 30 страници и 20 групи. помогнахме скоро на една манекенка да спечели награда с масирана кампания и лайкове.вайбър 0887 771785
 
И после ревете, че хората купуват от големите брандове, а не от шано страничките.
 
  • Like
Реакции: Sky
ЧАСТ ОТ дейноста ни е била в тази насока имаме 20 ина профила във фейсбук
за тази цел около 30 страници и 20 групи. помогнахме скоро на една манекенка да спечели награда с масирана кампания и лайкове.вайбър 0887 771785
Явно не е била много популярна манекенка щом е стигнала до там. Милата, ако така ще си урежда конкурсите. :) И пак по-добре от това да спи с някой за първо място. :)

@s1yf0x , всички го правят. Новини.бг същ виждал и куп други големи.
 
@s1yf0x , всички го правят. Новини.бг същ виждал и куп други големи.
Под големите брандове имах предвид сериозните онлайн магазини и медии. Разликата между novini.bg и клиентите към които имаме ангажимент е, че на пръвите им се налага да купуват коментари и ревюта, а на вторите им се налага да наемат маса народ за да модерира подобна активност. От там нататък изводите сам можеш да си ги направиш.
 
Под големите брандове имах предвид сериозните онлайн магазини и медии. Разликата между novini.bg и клиентите към които имаме ангажимент е, че на пръвите им се налага да купуват коментари и ревюта, а на вторите им се налага да наемат маса народ за да модерира подобна активност. От там нататък изводите сам можеш да си ги направиш.
Това може за някои да има значение, но не и за рекламодателя, който излива бюджет за масовка, и му пука за ангажираността, качеството и другите хюмън показатели. :) Колкото до спортала, към които са и новини.бг, там отдавана циците на Андрея се водят спортна новина. :)
 
Здравейте, аз съм нов и бих желал да пусна обява че купувам FB коментари. В коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
Благодаря!
Здравейте, ако все още имате нужда от Фейсбук коментари - изпратете ми лично съобщение.
 
Здравейте, аз съм нов и бих желал да пусна обява че купувам FB коментари. В коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
Благодаря!
аз се занимавам с това
 

Горе