Купувам Iphone 5s

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!
В Бг къде мога да си купя Iphone 5s.
В ибей има но никога не съм купувал от там и не знам дали ще е преебавка.
Как са гаранциите, ами ако е надраскан мога ли да го върна
Споделете откъде. Предварително тенкю
 
От: Купувам Iphone 5s

Телефона започва да се появява от завърнали се от US българи на цени от по 1700-1800лв (преди седмица му търсиха от 2200 до 2600).
Ако не ти е спешна покупката на нов телефон, изчакай до средата на декември, когато ще се предлага официално в България на цени около 900-1100лв заключен и 1400лв отключен. Хем ще ти е и с 2 години гаранция.
 
От: От: Купувам Iphone 5s

Телефона започва да се появява от завърнали се от US българи на цени от по 1700-1800лв (преди седмица му търсиха от 2200 до 2600).
Ако не ти е спешна покупката на нов телефон, изчакай до средата на декември, когато ще се предлага официално в България на цени около 900-1100лв заключен и 1400лв отключен. Хем ще ти е и с 2 години гаранция.

мерси значи всички оператори ще го предлагат заключен нали
да попитам сайтовете дето са дадени в mobilebulgaria за продажба на iphone изобщо как се снабдяват с такива телефони.Дали са ползвани?
 
От: Купувам Iphone 5s

Чисто нови са.
Пазарувал съм от тези магазини през мобилебългария.
Идват си с гаранция, кутии.. както си му е реда.
 
От: От: Купувам Iphone 5s

мерси значи всички оператори ще го предлагат заключен нали
да попитам сайтовете дето са дадени в mobilebulgaria за продажба на iphone изобщо как се снабдяват с такива телефони.Дали са ползвани?

Ами дори и да е ползван, ще е ползван 7 дена (нали на 20 излезе телефона :)
 
От: Купувам Iphone 5s

На 20ти септември го пуснаха в "белите" страни, БГ декември. Има тарикати които са го взели от UK примерно за 1200 и го дават тука за 1800. Изчакай, ако не ти се плащат космически цени, реалната цена на ФО 5S е около 1200-300.
 
Аз съм си купувал няколко телефона през Mobilebulgaria и никога не съм имал проблем, да чукнем на дърво.
До 1-2 месеца ще падне доста цената на телефончето ;)

Ако ли не, виж в борсата. Там са по-евтини: http://www.mobilebulgaria.com/obiavi/index.php?mobile_id=3655&obiavi_type=1
 

Горе