Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Sky

Well-Known Member
Ровех се а един домейн и намерих bgmotiv.com/skriy-linka-si-ot-facebook/ , тоя сайт се класира повече от добре, а като гледам всичко е копирано или от рсс канали. А нали уж дублираното съдържание не се харесвало на търсачките?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Поне в 3-4 теми съм споменавал колко му дреме на Гугъл за дублирано съдържание в България. Но все се намира някой да филосфства. Ето върпсония сайт е поредния пример за това коеот казвам.
 
От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Това е тръгнало като автоматизирана сателитка на времето и впоследствие е на някой сео гуру от форума тук, а защо не на собственика й дори или компания по бира :beer: Сещам се и за други колеги, които ползват този метод като фийдват форумните теми, за да издигнат собствените си блогове..
 
От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Аз от бая време имам подобна идея, ама това дублирано съдържание ме плаши.
Ама като гледам тоя сайт си се класира добре
 
От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Абе това все едно е туйтър.. Аз съм го вързал него, колкото да линква, а самите статии са ограничени, не ги пуска целите във фийда, така че не може да се вземе така цялото съдържание, а само част от него, където продължението е показано къде е чрез бутон "източник".
Подобно е на приложението Feedly, където си казваш кои сайтове ще следиш, т.е. са ти интересни и си им гледаш обновленията.
Бих си направил подобен единствено за мое лично ползване и улеснение, но е възможно това улеснение да се хареса и на други редовни читатели, които да носят допълнителен трафик.
 
Re: От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

Това е тръгнало като автоматизирана сателитка на времето и впоследствие е на някой сео гуру от форума тук, а защо не на собственика й дори или компания по бира :beer: Сещам се и за други колеги, които ползват този метод като фийдват форумните теми, за да издигнат собствените си блогове..

не е наш хъм... знаете ли какво no more coolice mr nice guy. все да помага на хората все да предупреждва какво е не е правилно... все да оставя една камара хора да правят бизнес на гърба му... въпреки че на него му е тежко

това трябва да се третира като саботаж който се опитва да събори ранкинга на форума
 
От: Къв тоя сайт bgmotiv.com?

И аз го засякох няколко пъти сайта, според мен някой си тества ботовете :)
Евалата добре се котират.
 
Аз в момента може да се се занимавам толкова активно със сео като преди но смятам че: Да възможен трик е ако ти е наказан сайта и не излиза да си реюзваш униклания контент поне да получаваш посетители за него... ама ако не е се буташ надолу така (намират бгмотив не нас)
 

Горе