Къде да получа сравнително бюджетно рекламиране на моя бизнес ?

disturbed

New Member
Здравейте, имам малък сервиз и магазин за телефони и компютри. На ти съм с английски и преди много време плащах директно на Google Ads но кампанията ми бе спряна и сега камо ли не нямам право на нов опит. Новата заявка за реклами с 1000-та формуляра е яко объркваща. Въпросът ми е кратък и ясен - намирам се в София и искам да платя но да ми се каже предварително какво получавам срещу това заплащане не говоря за конкретни хора влезли в магазина а колко виждания примерно на моята реклама.
Наел съм помещение ново заредил съм стока и като намеря човек който да работи там ще ми трябва реклама и за новия обект.
Фирмите
https://onlinereklamabg.com/

Макс График

web station bg

дори решиха и да не ми отговарят на запитванията.

Благодаря !
 
Мисля, че никоя фирма няма да ви обърне сериозно внимание или ще е колкото да ви вземе парите. Обикновено са на процент и ако бюджета не оправдава отделеното време съответно нямат и интерес.
 
Защо не опитате да рекламирате в някои от големите БГ сайтове? Имат ценоразпис за услугите си. Някои са соленички, други са ок. Направете си ФБ страница, пускайте си реклама там до съответната таргет аудитория в определения град. ФБ групи и т.н.
Не знам как стоят нещата с платформите във вашата област, дали има събирателен сайт за такива услуги, за да се регистрирате и там.
Задължително Google Places ли се казваше, за да се появите на Google maps-a.
Може да си направите малък сайт за услугите, които предлагате и да му направите "почти" безплатно SEO - имаше фирма, която ти оптимизараше сайта безплатно, докато не влезнеш на първа страница, топ 3 или топ 1 в гугъл по ключови думи и тогава започваш да им плащаш на месец.

Какви ли не идеи има за реклама. Пробвайте, не е ясно, коя ще е сработи за вас.
 
Последно редактирано:
Защо не опитате да рекламирате в някои от големите БГ сайтове? Имат ценоразпис за услугите си. Някои са соленички, други са ок. Направете си ФБ страница, пускайте си реклама там до съответната таргет аудитория в определения град. ФБ групи и т.н.
Не знам как стоят нещата с платформите във вашата област, дали има събирателен сайт за такива услуги, за да се регистрирате и там.
Задължително Google Places ли се казваше, за да се появите на Google maps-a.
Може да си направите малък сайт за услугите, които предлагате и да му направите "почти" безплатно SEO - имаше фирма, която ти оптимизараше сайта безплатно, докато не влезнеш на първа страница, топ 3 или топ 1 в гугъл по ключови думи и тогава започваш да им плащаш на месец.

Какви ли не идеи има за реклама. Пробвайте, не е ясно, коя ще е сработи за вас.
плащах за реклама през гарга да ми се показва рекламата в замунда, но така май и не видях рекламата си в самата замунда.

този google maps малко ми е съмнителен. ако гоня някой чужденец сигурно може иначе не ми ли видят рекламата на някой сайт или да видят светеща реклама пред физическия обект май не вярвам.

Скоро платих нов домейн и хостинг и съм направил сайт базов но става стига някой да го рекламира. това с това почти безплатно SEO ако може някакви контакти да ми дадете :)
 
Пиши статии, публикувай ги. Развий си социални канали. Качвай видео съдържание. Направи си добро мейлинг листи. Всичко, което можеш да направиш безплатно го направи. После гледай към платените рекламни опции.
 

Горе