Къде има по-евтини джетове под наем по южното

AMOUN

Well-Known Member
Тука едни наглеци на Дюни ми искат 60 лева копелдаците за 10 минути. Да си гледат работата дева няма цял ден да ми работи за тях адсенса...
НА синеморец имаше 50 лева 15 минути ама ме мързи до там да ходя?
Някой знае ли по-нормални цени на джетове някъде между Бургас и Китен?
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Пробвай в Поморие до Балнеохотела има мисля че по 40 лева за 10 минути и са много бързи :)
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

де е балнеохотела аз карах там на южния плаж 45 лева за 10 мин спазарих 15 за 60 утре мисля да се мъча да ги навия половин час за 100
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Най-евтиния джет е собствения. Не ги стискай тия зелени пари бе, купи си един SeaDoo Wake и се размажи от кеф :)
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Най-евтиния джет е собствения. Не ги стискай тия зелени пари бе, купи си един SeaDoo Wake и се размажи от кеф :)
Абе какви са цените им? Наистина май ще е добра инвестиция, а като не се кара - оп под наем. Нали със съответните си разрешения за даване де. :)
 
За този бизнес проблема не е в джета а в коридора за влизане /илзлизане на плажа... първо да се доредиш че са ограничена броика и 2007 искаха по 25 000 евро на сънито за коридор за сезона /сторими се около 3 метра широк за два джета срещу хл Чайка - някъде там е /....

без да претендирам че съм специалист по джетове но съм си говоирл с едно прителче дето работи в сервиз собственика на които внася джетове каравани яхти ремонтира и продава та какво съм чувал от него: по старите джетове харчат по 35 литра безнин на час при някои по нови модели са сведени уж до 16-18 на час / на хартия/ ама обикновено отива към 20 и нещо литра...

така че само бенза стъпва около 30 лева /към 40 лева за по старите/ за половин час от там нататък е избивка на коридора подръжка и някаква печалба и затова такива цени...

пп с този бизнес се занимават предимно местни щтото иначе трябва да плащаш и за място на което да нощуват джетовете....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

вземете в комбина някои джет и си готов
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Абе какви са цените им? Наистина май ще е добра инвестиция, а като не се кара - оп под наем. Нали със съответните си разрешения за даване де. :)

Мани под наем - да ти го опърдят разни мазни дебелаци...
Нестав ада се купува... първо трябва къща на морето - после джет да се купува
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Не знам колко харчи но миналото лято при един приятел бяха оставили един СеаДуу и ходихме да се возиме на едно езеро- резервоара беше пълен и 2 часа се разпрахме от возене докато светна лампата за бензина носехме 10л резерва сипахме го и лампата угасна след нема 15 минути пак светна.
Предполагам, че разхода удари около 40 на час.
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

ТИ ГО ИЗКАРА КАТ КАМАЗ ТОЯ ДЗВЕР БРЕ :)
 
От: Къде има по-евтини джетове под наем по южното

Харчи си гадът собственика каза че е 750 двутактов - много добре вървеше но лапа здраво, а предполагам че КАМАЗ трудно дава такъв разход
 

Горе