Къде се намира това?

Maverick

Well-Known Member
От: Къде се намира това?

Ти не си ли чувал за пенсионерските събори на СърГЕЙ на Бузлуджа
 
От: Къде се намира това?

мне, не се интересувам от пенсионерски събори
 
От: Къде се намира това?

в момента вътре е много зле... би било хубаво ако го направят на нещо, вътре пространството е мн голямо ...
 
От: Къде се намира това?

Еми да го оправят мисля и аз. Как можаха да окрадат толкова много, а да не заделиха за ремонта му. Все пак там правят свойте сбирки.

Иначе и аз бих искал да отида да го разгледам, но не и в това му състояние. :)
 
От: Къде се намира това?

Голямо пространство викаш, да натъпкаме тогава комунистическата измет вътре и да подпалим чинията към червената планета Марс
 
От: Къде се намира това?

Голямо пространство викаш, да натъпкаме тогава комунистическата измет вътре и да подпалим чинията към червената планета Марс

:D

само на думи, нали? така и аз мога...
 
От: Къде се намира това?

Супер яко е там . Природа (спокойно място да покараш АТВ или кросарката) . Чинията наистина е в това състояние и дори има откраднати плочи от тавана които от далече не се виждат но приближите ли ,или влезнете вътре ще ги видите . Това ми напомня на морето преди 5-6 години като бях , един мой приятел ме закара в вилата на някакъв чужденец и много съжалявам че нямах камера да заснема какво видях . Въпросния собственик не си беше посещавал вилата от доста време (беше на брега на морето) и само дето основите не бяха задигнали от къщата . Имаше два гаража точно на брега (предполагам джетове или някаква лодка е имало вътре) които бяха разбити и съдържанието им изпразнено . В самата къща даже плочките бяха изкъртили и взели . Прозорците липсваха . Въобще всичко беше разграбено . Доколкото моя приятел разправяше тази къща е била без надзор 1 година точно . Смятайте за 1 година от къща която по мое виждане е била за доста пари се е превърнало в съборетина .
 

Горе