ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

leonssss

Well-Known Member
Благодарим Ви за интереса към нашите продукти. Смартфоните на Lenovo все още не се предлагат официално за българския пазар. . Също така обръщаме внимание, че смартфоните на Lenovo не са сертифицирани за употреба в Европейския съюз, в това число и в България. Lenovo няма задължения и не носи отговорност, ако използвате такъв продукт . Ако има такива в България, то Lenovo не носи отговорност за гаранционни или извънгаранционни проблеми с тях.

ЛИНК


ОПС И ИЗВЕДНЪЖ ОТ другия месец стават сертифицирНИ

СИГУРНО ЩЕ ГИ ПУСНАТ МНОГО СКЪПИ ЗАРАДИ ТОЗИ ЕВРОПЕЙСКИ СЕРТИФИКАТ
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Според протата от андроид форума ще са +200 отгоре
 
Да, потвърждавам това:

7561211h.png


И ходи си оправяй телефона. :)
 
От: Re: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Да, потвърждавам това:

7561211h.png


И ходи си оправяй телефона. :)
Не е баш така, от вивалом май ги предлагат или ще ги предлагат скоро.
Значи си имат поддръжка.
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

обаче са едни от най=здравите!
И изглеждат супер. Ако ги пуснат скоро ще си сменям телефона в един вибез 910;)
 
Re: От: Re: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Не е баш така, от вивалом май ги предлагат или ще ги предлагат скоро.
Значи си имат поддръжка.

Не знам как Виваком са се уредили преди официалното представителство на Lenovo. Но може и да е така. Реално от този месец трябва да имат и поддръжка на тези смарфони. Дано е така. ;)
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Леонссз ти с какъв апарат си?
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Днес на специално организирано събитие от Lenovo - марка номер едно при компютрите и таблетите в България, бе обявено, че от компанията официално пускат на пазара от 1-и септември своите модели смартфони, достъпни до сега само чрез внос от Китай.

https://www.kaldata.com/Телефони/Смартфоните-Lenovo-вече-официално-у-нас-92935.html
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

откакто скъп смартфон успя да ми провали среща нося ето този, който ползвам постоянно н625а.jpg + още един обикновен или смартфон! Затова се насочвам към Леново, които били с най-хубавите батерии.
 
Последно редактирано:
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Аз пък си взема х преди 3 месеца един Huawei. Супер е телефона, ама батерията трудно изкарва един ден.
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Huawei Xiomi Lenovo са едни от най-добрите китайски телефони.Не си сбъркал с Huawei-а. Аз се двоумях между Sony M2 и Huawei G6 , накрая избрах Sony-то, заради футболната топка,кото подаряваха.Sony-то излезна с проблем-отсрешните не те чуват много илии е пискливо.Оказа се, че всички от този модел имали този проблем - затова ми е втори телефон и сегиз тогиз си играем с него.Определено ще си взема Леново и цените излязоха!
линк
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Huawei Xiomi Lenovo са едни от най-добрите китайски телефони.Не си сбъркал с Huawei-а. Аз се двоумях между Sony M2 и Huawei G6 , накрая избрах Sony-то, заради футболната топка,кото подаряваха.Sony-то излезна с проблем-отсрешните не те чуват много илии е пискливо.Оказа се, че всички от този модел имали този проблем - затова ми е втори телефон и сегиз тогиз си играем с него.Определено ще си взема Леново и цените излязоха!
линк

Ако знаех, че Леново ще се продават официално у нас нямаше да дам сумати и пари за Huawei-а.
Даже го пуснах да се продава и ако някой си търси супер телефонче (ем красив ем пъргав- ascend p7) да,ми пише
 

Горе