Лео Експрес прекратяват работа

chokoev

Active Member
Лео експрес спират да приемат пратки от 01 Април. Някой да работи с тях?
 
Не го видях обявено: https://leoexpres.bg/news

Малко хора, да кажа май почти никой не ги ползва. НО ако някой има, нека сподели и той.

П.П: Сайтът им е покъртителен. :)
само ако знаеше колко не си прав..... Лео Експрес ги ползват 90% от министерствата , държавни служби и общини за разнасяне на служебна поща. Лео Експрес не разчитат на частни пратки.
 
И ЧСИ-та също.
Те по скоро предлагаха пощенски отколкото куриерски услуги.
Не че, покрай писмата нямаше и някой луд да ги ползва за пратки като Декатлон до преди година.
 
само ако знаеше колко не си прав..... Лео Експрес ги ползват 90% от министерствата , държавни служби и общини за разнасяне на служебна поща. Лео Експрес не разчитат на частни пратки.
Аз за тук говорех основно. Но не знам извън бизнес средата. Мислех си, че ползват другата с трибуквеното име. :)
 
щот днес е първи април нали .... шараниииии
 
щот днес е първи април нали .... шараниииии
в
Мен вече ме изпързаляха едни приятели да си звъним, но очаквам и още. Това не ми се стори чак такава путна мара, за новината говорим. :)
за новината чокоев може да се е пошегувал , но за другото кое обслужва Лео Експрес си е истина.
 
в

за новината чокоев може да се е пошегувал , но за другото кое обслужва Лео Експрес си е истина.
Да, за това съм по-склонен да повярвам, защото не ги засичам по пратки от онлайн магазини. А да фалираш след като имаш сигурен клиент в лицето на министерства и държавни институции, ще е странно. :)
 
неофициално са фалирали.. едва ли някой може да си позволи такава шега..
донякъде и ти си прав защото държавата е свикнала да им се върши работа , но да плащат в края на годината .... никой не пита как оцеляват фирмите до края на годината.
 
Лео експрес имаха много добър процент на успешните разноси до адрес. За съжаление явно ниската цена която държаха им изигра лоша шега...

До колкото разбирам не сме много хората във форума които сме ги ползвали, така ли? Ако има някой друг, нека пише на линчо поне да следиме дали има някакво движение по изплащането на наложените платежи и връщането на пратките които не са получени.
 
Жалко, ако не е шега. Тоя, дето през седмицата обслужва нашия район е един изпакал чичак-хипи със сандали и чорапи по рошав във главата от годеника-пианист. Сигурно разпъва някоя палатка покрай пътя, като разхвърля пратките. Особено като напече слънцето хич не го слуша главата. Много хамав и много смях пада с него винаги, когато ми носи нещо...
 
1680380905419.png
 
сега да видим кой ще е късметлията да купи Лео Експрес ( ако вече не е купена ) ... тази дейност е лицензирана и лиценз се вади много трудно.
 
Cпpaвĸa в "Aпиc" пoĸaзвa, чe пpиxoдитe пpeз 2021 г. c мaлĸo ce yвeличaвaт cпpямo 2020г. - дo 6,356 млн. лeвa, нo в ĸpaйнa cмeтĸa дpyжecтвoтo e c 350 000 лв. зaгyбa.

Зa cмeтĸa нa тoвa, coбcтвeният ĸaпитaл pязĸo нaмaлявa, a ĸoeфициeнтът нa зaдлъжнялocт pacтe.

Липcвaт дaнни зa финaнcoвoтo cъcтoяниe нa ĸoмпaниятa пpeз 2022 г.
 
И като сме почнали:

Мирише ми на българска версия на Амазон тук

сега да видим кой ще е късметлията да купи Лео Експрес ( ако вече не е купена ) ...
Дано е Европът 2000, и без това искаха да се разширяват.
Т-пост вече са партньори на Еконт.
 

Горе