Лице което да намира нови клиенти

nsevimov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, казвам се Нурал Севимов. Собственик на ново създадено уеб студио "Софтуер България". Нуждаем се от лице, което да намира нови проекти и съответно от всички осъществени проекти лицето, което е намерило даденият клиент ще получи 20% от сумата на проекта.

РАБОТАТА Е НАДОМНА

Поздрави, Софтуер България!
 
От: Лице което да намира нови клиенти

Offtopic: Търсите ли някакъв програмист - back end developer?
Имам следните познания:
HTML
CSS
PHP
mySQL
малко jQuery
 
От: Лице което да намира нови клиенти

Здравейте, за момента аз поемам програмирането, а колегата ми поема уеб дизайна. Но ако се нуждаем от back end developer ще се свържем с Вас. За повече информация за възможностите Ви и съответно заплащането което ще получавате.

Благодарим Ви, че се отзовахте.
Поздрави,
Софтуер България!
 
От: Лице което да намира нови клиенти

Здравейте, казвам се Нурал Севимов. Собственик на ново създадено уеб студио "Софтуер България". Нуждаем се от лице, което да намира нови проекти и съответно от всички осъществени проекти лицето, което е намерило даденият клиент ще получи 20% от сумата на проекта.

РАБОТАТА Е НАДОМНА

Поздрави, Софтуер България!

Успех с намирането на човека, и още малко офтопик. Не трябвали да си точно ти човека който се занимава с това?
 
От: Лице което да намира нови клиенти

Направете си повече реклама - покажете минали проекти, фирмен сайт, портфолио и прочие.
За да му светне на евентуално заинтересованият че не би било ЧАК толкоз трудно да ви намери клиенти.

Щото в България и по света желаещи да правят сайтове за пари има бол.
Аз и 40% съм предлагал и пак немА желания ефект.
 
Последно редактирано:
От: Лице което да намира нови клиенти

Здравейте, уеб сайта е в процес на разработка.
 

Горе