Конкурс за: Лого за онлайн магазин

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте,
Обявяваме конкурс за лого на домейна Gumite.bg
Няма предварителни изисквания.
Награда 50лв.
Запознат съм с правилата.
Краен срок за предложения: 06.11.2020г.
Избиране на лого до: 09.11.2020г.

* Спечелили я конкурса ще им възможност да направи още едно лого в същата тема на друг домейн, като за него ще бъде заплатена отново сумата от 50лв.
 
WsUBX.jpg
WsRSh.png
 
Не е лошо някой да се прегледа за раздвояване на личността. И да спре да създава излишно нови и нови профили......
 
Не е лошо някой да се прегледа за раздвояване на личността. И да спре да създава излишно нови и нови профили......
Ако визирате мен, искам да се извиня, че запознах приятел с платформата и той се е впечалил от активността ми макар и по малко по-странен начин като начинаещ потребител. Спокойна вечер! :cool:
 
Здравейте, не можем да се спрем на нищо за момента. Удължаваме конкурса до 09.11.2020г.

Здравейте! Някакви насоки - какво точно търсите, какво искате да съдържа логото ви?
 
Здравейте! Някакви насоки - какво точно търсите, какво искате да съдържа логото ви?
Не мога да отговоря какво не ни харесва, нещо ни липсва и не можем да се спрем все още. Надявам се да излязат още предложения.
 
До сега не съм си позволявал да давам насоки в конкурсите, но тук пътя който си направил ме кара да поискам и самата точка над i да бъде автомобилна гума (с джанта или без)
Не знам как би изглеждало, направи го ако и ти смяташ ,че е ок.
Мерси :)
 

Горе