Конкурс за: Лого - InsideToMe - Онлайн бутик за дамски дрехи и мъжки (по-малко) - НАГРАДА 150лв

Имам 3 организирани конкурса минали успешно тук, Корона ТВ, Пловдив Медикал, МИК Системс. Може и още да има.

Това е първият такъв случай, а за напред ще се погрижа сумата да е предварително в мен. Дано няма лоши чувства.
Имах предвид, че не е първия такъв случай във форума. Проблемът е, че дизайнерите участват за гарантирана награда. Т.е. знаят, че няма да си губят напразно времето, дори да не изберат тяхната работа. Конкуренцията повишава качеството. Под гарантирана се разбира, че тях не ги интересуват разни други фактори, щом се организира конкурс, наградата трябва да е осигурена без условности.

Доверието и уважението се гради бавно и трудно, но много лесно се губи. Не се купува с пари, а се печели с отношение. Именно заради това, цялата драма беше излишна, просто трябваше да се стигне до решение без да се налага допитване до потребителите и увъртания.

Добро впечатление ми направи не това, че все пак някой ще си получи наградата (доста изпросено), а единствено факта, че запази добър тон, въпреки основателните нападки. Кофти е ти да обираш негативите при такава ситуация, но тези негативи можеше да са само финансови, което е по-добрия вариант. Предполагам, че си взел поука, и отношението към дадената дума ще се промени. Няма лоши чувства, хора сме и всеки греши, важното е да се учим от грешките си.
 
Това е риска който поемаш, когато казваш на клиента, че може и да не заплати ако не хареса нито едно предложение, а ти между другото се подписваш, че гарантираш наградата.
"Габровски номера", както казва колегата.
И това, че в случая плащаш от твоя джоб е напълно естествено, а не правиш някаква жертва.

Иначе просто не лъжи, а пиши искам да организирам конкурс, но да не е по правилата, а да заплатя ако харесвам предложение да видим колко участници ще да събереш.

И аз съм на мнение, че не трябваше да се стига до тук.

А и още нещо:
"добро впечатление" не може да прави изпросена награда, това просто не е награда, наградата се дава от сърце.
 
Последно редактирано:
История с щастлив край...

И един виц от мен вместо коментар. Относно: "Вътре в мен" Inside To Me

Киро бил много загорял. Не му вързвало месеци наред да си намери гадже ...дори и за бърз секс. Един ден комшийката ... Много грозна ... Сийка (дъщеря на Чък Норис и Баба Яга... Ама се случило, че космите от гърба били по бемката на носа) се съгласила да даде на Киро.

Киро започнал да плющи яко, кака Сийка. Малко преди щастливия край, въртейки дупе, като бетонобъкачка, момата започнала да крещи :
" Кирооооооо , признай ...все пак в мен има нещо хубавоооо" Ооооооо ххх

Селкият ерген Кире, пуфтейки и отвърнал: "Има, Сийке, но сега ще го извадя"
 
История с щастлив край...

И един виц от мен вместо коментар. Относно: "Вътре в мен" Inside To Me

Киро бил много загорял. Не му вързвало месеци наред да си намери гадже ...дори и за бърз секс. Един ден комшийката ... Много грозна ... Сийка (дъщеря на Чък Норис и Баба Яга... Ама се случило, че космите от гърба били по бемката на носа) се съгласила да даде на Киро.

Киро започнал да плющи яко, кака Сийка. Малко преди щастливия край, въртейки дупе, като бетонобъкачка, момата започнала да крещи :
" Кирооооооо , признай ...все пак в мен има нещо хубавоооо" Ооооооо ххх

Селкият ерген Кире, пуфтейки и отвърнал: "Има, Сийке, но сега ще го извадя"
Нека и аз се включа, може клиентите му да го позлват за слад в сайта си на бутика.

love.png
 

Горе