Луда работа

ilianskim

New Member
за Българи - Сайтът изисква да си активирате javascript(скриптов език) и cookies (бисквитки) от опциите на вашия browser(Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Netscape)!
Така че, ако виждате този надпис, моля активирайте ги и отворете сайта отново или се консултирайте с компютърен специалист!

това ми пишеше на един сайт :)
 
гдфг

хахахха :lol: :lol: :lol:

думи нямам.. дай да погледнем сайта :) ?
 
Преди години някакъв бг-сайт ме караше да си пусна Java, да си сменя резолюцията и да си изтегля един zip от който да си инсталирам шрифта с който най-добре се вижда сайта :lol:
 
ilianskim каза:
за Българи - Сайтът изисква да си активирате javascript(скриптов език) и cookies (бисквитки) от опциите на вашия browser(Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Netscape)!
Така че, ако виждате този надпис, моля активирайте ги и отворете сайта отново или се консултирайте с компютърен специалист!

това ми пишеше на един сайт :)

След 20-тина сек изчакване сайта все пак се зареди. Ама беше случайност че изчаках :). Обикновенно 99% от посетителите биха затворили. Това може би е някакъв нов начин за антиреклама или нов тип webmaster мазохизъм. Не знам как да го нарека. Но определено един от най-добрите начини за намаляване посещаемоста на сайт.
 
Абе тея не ми е много ясно как го мислят, но опредлено голям смях пада при влизането на сайта им. А някой да го е виждал, защото не мисля да им изпълня изискванията. :) Да ако има такова съобщение потребителите седи не повече от секунди или само докато заката мишката до "Х"-на на прозореца.:)

Според мен трафика задържал се толкова много за да види сайта Е БАЯ ТАРГЕТИРАН. Ако не е това - за другото не искам и да се сещам.:) :wink:
 
Ам не знам какви са тия хора, но тия мислят ли че сайта им е непригоден за употреба, а за SEO да не говорим, струва ми се че те правят някакви врътки с бота щото има нещо което е индексирал, а не е червения текст :)
 

Горе