Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

В бет365 коефициента за 2ка и само единия отбор да вкара гол е 3.25, аз мисля това да го играя.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

и 0:0 да завърши пак ще е успех, като за първи турнирен мач. Ако пък бият с "чиста мрежа" ще е супер.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Само аз ли мисля че нашите са доста по добри от Валенсия и ще ги опукат с 2-3 гола ?
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Мисля да сложа на 2-ка, защото на залагания много рядко печеля, не е от неразбиране, просто късмета ми е странен. Всмисъл от томболи и подобни никга не печеля. 5 лв ще ги загубя с щеф, ако лудогорец бият или поне равен направят, а пък ако бият испанците, поне някакво утешение. Стискам палци на зелените довечера,, много меэе яд, че не живея в софия и няма как да съм на мача.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Според мен мача е троен и не си набутвайте парите.
Валенсия не са нищо особено в момента. Всичко ще зависи до колко отборите ще могат да си вкарат положенията и колко пропуски ще има.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Аз мисля, първо 1 краен Х да го играя. Монев, ако искаш се регни през мой реф. банер... Става само през Тор браузър, или през IP, което не е българско.
 
От: Re: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Сега са на разходка футболистите на Валенсия. дано ги поуморят малко преди мача. :)
Винаги можем да им пратим няколко поп фолк певици да ги поуморим още повече, та да има полза от чалгата :)

За мача, според мен ще е голово реми.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Ако си вкарат положенията ще обърнат мача.
Дано имат повече късмет 2-рото полувреме.

Прогноза 5:2
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Баси , пак драми , дуспа изпуснаха... сега и с човек повече.... много драма много .... дано обърнат 2рото
 

Горе