Малко Флаш

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,
Реших да направя една игра (Билярд) и да я пусна тук с цел, ако някой от Вас да изяви желание и да стане спонсор.Разбира се мога да изготвя и други игри.Игрите може да се разпространяват във всички сайтове, а рекламата може да бъде насякъде по играта.

Идват празници и коледното настроение почна да се появява и затова реших да изготвя няколко коледни материала, който могат да бъдат в банер,игра,интро и др.

Моля, ако някой от Вас има някакви въпроси да пита.Пожелавам на Всички весело и приятно изкарване на предстоящите празници.

Билярд ( http://www.simple-upload.com/files/ilqrd.swf )

Коледни материали ( http://www.simple-upload.com/files/1.swf )
 
От: Малко Флаш

Колега, материалите изобщо не са ти лоши. Продължавай в същия дух! По принцип в фирмата търсим фрилансър, който да ни е на разположение и с който да работим по разни флаш проекти (за радост или за съжаление не са много, аз лично не харесвам флаш, но клиентите са на други мнение). Ако имаш портфолио, може да споделиш, разбира се ако ти допада предложението. Обикновено ни трябват разни прости материали с които да глезим клиентите и мисля, че ти ще се справиш с подобни задачи. Иначе за спонсорството - аз лично нямам интереси в подобна насока.

П.П. Личен съвет, който може да игнорираш, наблягай на графичното оформление, защото материалите ти са изпипани добре от техническа гледна точка, но от графична куцат доста... Лично мнение
 
От: Малко Флаш

Напълно съм съгласен с veselin.us В днешно време ако се огледаш всичко трябва да блести и лъщи иначе не се продава. Примери много можем да дадем, даже и от реалния живот.
Ех .. ако днешната младеж знаеше за "Каратека"-та, Lotus, Bomberman, Wolfenstein 3D, Doom, Doom 2 и т.н. щяха да са погнусени. Защо? Защото сега една игра трябва да има по-добра и по-добра графика. Същото се отнася и за страниците, опаковките, рекламите по ТВ–то.
Един съвет от мене. Бях попаднал на един билярд (флаш) където можеш да биеш и с фалц :) Също така ако можеш да вкараш и малко правила :) Не че нещо ама вкарах като първа топка 8-цата и продължих да играя :)
Както казах това са съвети, като се поставям на мястото на клиента. Ако искаш да ти се продава продукта - трябва да можеш да спечелиш клиента :)
Успех!
 
От: Малко Флаш

Съжалявам, че ти спамя темата ама не се сдържах

bodydoc - местоположението ти е уникално, чак сега го забелязах :D:)
 
От: Малко Флаш

Благодаря за бързите отговори но това което Ви показах е примери само, разбира се, всичко може да се моделира и направи както клиента иска, целта ми беше да добиете представа, че мога да се справя с различни видове задачи.

veselin.us пращам ти ЛС
 

Горе