Малко помощ за плъгин за views

ReminD

Well-Known Member
Значи виждал съм такъв плъгин на доста места
http://arthackers.net/ - и по-точно, когато съм в някой пост - http://arthackers.net/2011/06/shopify-themes/ - искам отляво до "by admin" и "no comments" да има Views: и цифра колко посетителя са прегледали общо поста. Дали може да се избута плъгин, който реално да покаже какви прегледи е имало досега, а не да започва от 0, възможно ли е?? Ако да, кой плъгин, и после ще ми трябва малко помощ как да го бутна точно там, където обясних по-нагоре...
тенкс
 
От: Малко помощ за плъгин за views

Почти се оправих и сам с един плъгин, сега ако някой дизайнер ми предложи картинка, подобна на тези отляво "no comments" и "by admin" да я вмъкна преди views - златни ще сте
 
От: Малко помощ за плъгин за views

Почти се оправих и сам с един плъгин, сега ако някой дизайнер ми предложи картинка, подобна на тези отляво "no comments" и "by admin" да я вмъкна преди views - златни ще сте

http://www.iconfinder.com/search/?q=stats ? :)
 
От: Малко помощ за плъгин за views

Може със simple CSS код да го докараш в You Tube стил:



.някойклас {

width:70px;
- горе-долу

background:#fffffa;

-moz-border-radius: 5px;


border:1px solid #cccccc;


padding:10px;


text-align:center;


font-weight:bold;


}


 
От: Малко помощ за плъгин за views

Мани, 3 пъти оплесках темата, трябваше да я качвам наново, хич ме няма в тия неща, май така ще си остане.
 
От: Малко помощ за плъгин за views

Ако искаш пусни ми singlepost.php /или както е там/ и style.css и ще ти го направя..
 
Пак заповядай :)
 
От: Re: Малко помощ за плъгин за views

Ще ползвам темата за да не отварям нова.
Как да махна сърч лентата от хедъра на тази тема demo.arrastheme"точка"com и на нейно място да сложа банер ?
Кода ли трябва да променя или има плугин ?
 
От: Малко помощ за плъгин за views

Виж в кой дивайдър е затворен <?php get_search_form(); ?>
Махни това рнр и сложи вътре рекламния елемент
!Редактирай атрибутите на съответния дивайдър, щото в момента е с размери към 250-60 на 30тина.
 
1. Отваряш header.php и търсиш това <div id="searchbar"><?php get_search_form() ?></div>
2. Заменяш <?php get_search_form() ?> с кода за банера. Най-добре ще е да ползваш размер не по-голям от 460х90
3. Ако се хванеш за горния размер редактирай файла css/styles/default.css по следния начин, на следните редове
Код:
#searchbar  { margin: 25px 0 0; }
да стане така
Код:
#searchbar  { margin: 5px 0 5px; width: 460px; height: 90px;}
Пробвай и кажи какви са резултатите.

@Калос - виждам, че се опитваш да помогнеш, за която ти свалям шапка. Но тук когато се задават подобни въпроси - 99% от хората не знаят какво точно да търсят дори, така че най-добре е когато им се отговаря, то да се какво да се отвори и с какво да се замени ;)

Що се отнася до подписа - той и в момента си е достатъчно добре. Тези които не мога да ги разбера, обикновено им прескачам темите без да отговарям или им дръпвам една лекция на тема "не хвърляме боб, не гледаме на кафе - дайте повече информация за сайта" :)
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за плъгин за views

По тоя повод викам да добавиш още един абзац в подписа:

Давате отговор, искате да помогнете, а ви МЪРЗИ, да напишете едно изречение в повече, в което да обясните какво казвате?! Е как очаквате някой да ви разбере?!

:D:D
 
От: От: Малко помощ за плъгин за views

Мерси много момчета стана работата :D
Открих кода <?php get_search_form() ?> замених го с банера и готово.
Оразмеряването на банера се получаваше и като задам стоиности на width и height в самия код на банера,но все пак добавих css кода в раздел * user.css (user.css),преди да пейстна кода там беше празно.А размера които сложих е 560X90 защото 460X90 ми се стори малко.
 

Горе