Масово раздаване на ваучери за $75

happyslacker

New Member
Който иска ваучер за $75 "безплатно" да щрака тук.

Имайте предвид, че вероятно ще ви карат да въвеждате номер на кредитна или дебитна карта и ще ви дърпат пари от там (т.е. не е съвсем безплатно).

И не забравяйте, че ако не се регистрирате по ЗДДС седем дена ПРЕДИ данъчното събитие дължите глоба. Ако ви хванат.

НАП трябва да благодари на Google за приходите от глоби

(Написаното от мен не бива да се тълкува като агитация за подаване на документи и плащане на данъци. Но не е и агитация за обратното. Четете това на свой риск.)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Ако още има останали, пише ме за 1, ако прецениш за добре:) Начин да се вкарат без карта и таксата от 10лв.
Не използвам тези услуги.
Създаваш профил.
Избираш валута и държава. Не може да се променя по-късно.
Активираш акаунта.
Отиваш на Таксуване - > Предпочитания за плащане
Избираш България и Напред
Физическо лице - Потвърждаваш каквото трябва.
Пишеш в Име за връзка - имена, Пощенски адрес, Пощенски код, Град и телефон
Данните може да не са верни, но трябва да се попълнят на кирилица.
Ръчни плащания - най-отдолу има "Имате ли промоционален код?
" - вевеждаш кода и НАПРЕД
Приемаш условията и си готов.
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Не си ме разбрал, ваучерите не ги раздавам аз а Google. Трябва само да проследиш тази връзка (след последното обновяване на форума връзките се виждат с цвета на нормален текст).
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Олеле, хич не съм я видял, наистина си е като текст. Сигурно има уловка някаква, няма да си рискувам останалите 4 акаунта, че за момента нямам проблеми.
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Аз също небих рискувал мойте акуанта заради тези 75$, а и карта трябва да активираш..10лв. ще ти вземат.
По добре за 4.50 лв. да си взема един 75$ ваучер и да си го активирам без карта без главоболия.
Който иска евтини ваучери ТУК или ТУК, на един и същ човек са и двата сайта.
 
Последно редактирано:
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Това малко ме смущава ". This offer is valid only for new Google AdWords customers with a billing address in the United States or Canada"
 
От: От: Масово раздаване на ваучери за $75

и как става активирането без карта?
По добре за 4.50 лв. да си взема един 75$ ваучер и да си го активирам без карта без главоболия.
ЦЪК.
 
От: От: Масово раздаване на ваучери за $75

и как става активирането без карта?

Когато си активирах акуантите, при регистрация маркирах ръчно плащане, а не автоматично. И когато маркирах ръчно плащане полетата за вкарване на данните на картата се скриват. Вкарах кода и акуанта беше активен, като ми изписваше че след изчерпване на ваучера рекламите ще бъдат спрени и ако искам да продължа да се показват рекламите ще трябва да си въведа данните на картата.Така три акуанта съм активирал...е четвъртият ми изгърмя..Но пък си заслужаваше да се опита, давам 4.90лв. взимам 100 лв. Рискувах :)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

4-тия защо изгърмя.Не стана номера или...
И правиш различни имена и акаунти или на един биеш:)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Различни акуанти бяха, така и неразбрах защо ме баннаха. Някъде съм сгрешил, защото ми писаха че съм нарушил техните правила...бла, бла, бла.
Но здраве да е, тези дни ще закупя още два ваучера и ще видя :)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

@naskobg във втория пост съм обеснил, как става активирането без карта. Четете бе хора:)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Ами имам така 4 активирани ваучера, метода работи да, а за късмета и там си прав :)
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

Така че вижте какво пише dimitar_ak, и няма да имате проблем. Само да добавя че при регистриране на всеки нов акуант използвайте нов имейл, ако имате възможност и от различен комп / различно IP / и избягвайте да рекламирате един и същ сайт с различни ваучери. Така ще сведете до минимум шанса да ви баннат.
И за финал да кажа, всички ваучери който се предлагат в нета за AdWords са с едни и същи условия, единствената разлика е в цената на която ги взимате:).
 
От: Масово раздаване на ваучери за $75

попълних формата за безплатния ваучер,но нещо все още не са ми пратили ваучер, някой да знае до колко време да очаквам..
 

Горе