Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

niks

New Member
Здравейте

Ако искате да гледате недирижирани медии и водещи вече почти нямате избор и една от малкото алтернативи е Милен Цветков онлайн в неговия сайт http://zanachalo.com/

Всяка делнична сутрин на живо с участието на познати и непознати герои като проф. Вучков както и връзка по телефона със зрители или директно участие във форума на сайта без неудобни въпроси и сценарии

Миленчо си не дава(все още) Задника за разлика от Ники Дудука който се продаде на Ирена Кръстева и Руската Бляд стояща зад нея.

Добитъка Кръстева и синчето и изкупиха голяма част от медийния пазар в България главно с кредити от КТБ-Корпоративна търговска банка, която за неосведомените е бившата Българо-руска инвестиционна банка-Росексим

Блядовете умишлено пуснаха слуховете че зад Ирена и синчето и стои ДПС и някои си арабски шейх типична активна дезинформация характерна за ДС и КГБ които управляват "България" от 65 години

PS

Ще се радвам да споделите вашите впечатления и коментари за предаването, водещия, гостите както и за цензурата в "българските" медии и техните спонсори
 
Последно редактирано:
От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

Цензурата е държавен контрол върху свободата на словото. Българските медии, с изключение на БНТ и БНР, са частни и като такива имат право да определят съдържанието на програмата си. Това не е цензура, а контрол върху частна собственост. Щом Милен Цветков има възможността да си направи сайт, в който да говори каквото иска значи не можем да говорим за цензура. Цензура има в Китай където са филтрирани сайтове като YouTube и Facebook. Това там е цензура. Тук цензура няма.
 
От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

Цензурата е държавен контрол върху свободата на словото. Българските медии, с изключение на БНТ и БНР, са частни и като такива имат право да определят съдържанието на програмата си. Това не е цензура, а контрол върху частна собственост. Щом Милен Цветков има възможността да си направи сайт, в който да говори каквото иска значи не можем да говорим за цензура. Цензура има в Китай където са филтрирани сайтове като YouTube и Facebook. Това там е цензура. Тук цензура няма.

Добре звучи но само звучи и е на теория, практиката е съвсем друга

Частни медии може да има само и единствено в Частната държава, когато се появи такава ще се позовавам само на нейните медии защото ще знам кой им плаща

Пропускаш една много важна особенност:

Лицензите на частните медии се дават, контролират и отнемат от държавата, така както се "контролира" тяхната програма, реклама, доходи, данъци и прочие

PS

Разликата с Китай е че там поне знаеш кой стои зад медиите а именно тоталитарната партия-държава, за разлика от нашата "държава" в която собствениците на медиите са прикрити от поставени лица и фирми регистрирани в офшорни зони
 
От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

чеп за зеле не става от милен цветков.
 
От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

чеп за зеле не става от милен цветков.

ЕДИН ОТ НАЙ-ПРОТИВНИТЕ МИ Е... АМА ВИКАМ ДА НЕ СЕ ЗАСЕГНЕ АВТОРА НА ТЕМАТА ЧЕ ТОЙ МАЛКО ДОКАЧЛИВ...

МИлен цветков ники кънчев оня барекадата къф беше и оня дъртия с масичката - това са много долноплеме НАДУТИ ВРЪЗКАРИ мамка им копеленца.
АМА НАЛИ НАРОДА В 90% Е ПРОСТ КЪХ И ДРЪНКА И СЕ КЕФИ НА ТАКИВА НЕ ЗАБЕЛЯЗВА РЕАЛНО КАКВИ СА ...
та стадодо квичи от кеф докато ги гледа и преживя... па кой съм аз че да им казвам да не го правят... хората сизаслужават да живеят в лайна ... жалко че покрай тях и малкото по нормални си патят и страдат .. ама мани дълга тема...

АЗ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ ЩОМ ТЪПА И ОЛИГОФРЕНСКА ПРИСТРАСТНА ВОДЕЩА КАТО ОНАЯ... МЪРДА КАК СЕ КАЗВАШЕ ДЕТО ВОДЕШЕ ИСКРЕННО И ЛИЧНО ДЕСЕТ ГОДИНИ ... ЩОМ НЕЯ Я ХАРЕСВАХА И СЕ ЗАДЪРЖА ТОЛКОВА ВРЕМ ЗВЕЗДА .. ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ - НАРОДА ЗАСЛУЖАВА,ГЛАД, МОР, КРИЗИ, високи цени и данъци, МАЧКАНИЕ И ТЪПКАНИЕ ДО ДУПКА! заплатата да не минава 250 лева и това е!!! тъпо стадо ...
 
От: От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" медии

МИлен цветков ники кънчев оня барекадата къф беше и оня дъртия с масичката - това са много долноплеме НАДУТИ ВРЪЗКАРИ мамка им копеленца.
АМА НАЛИ НАРОДА В 90% Е ПРОСТ КЪХ И ДРЪНКА И СЕ КЕФИ НА ТАКИВА НЕ ЗАБЕЛЯЗВА РЕАЛНО КАКВИ СА ...
Напълно съм съгласен! Бих добавил и "Иван и Андрей". Тази групичка комерсиални боклуци на всяка манджа мерудия не мога да ги понасям. :twisted:
 
От: От: От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" ме

Напълно съм съгласен! Бих добавил и "Иван и Андрей". Тази групичка комерсиални боклуци на всяка манджа мерудия не мога да ги понасям. :twisted:


И ТЕ МАМА ИМ АМА ВИКАМ МНОГО ДЪЛЪГ СТАНА СПИСЪКА - ШИ КАЖАТ ЧЕ СЪМ ХЕЙТЪРЧИ... :twisted::twisted::twisted:

те па двамата толкова да са им елементарни лафовете... толкова да са смотани... просто немам думи...

и кат сме почнали .. силно с енадявам гала и оная от бтв и уницеф водещата забравих и името
дето са ТАКИВА МОРАЛИСТКИ как искам да им покажа какво се казва домашно насилие, глад и пиянски побоища дева... Те се мъчат да изглеждат така че оная албанка каква бееш дето я обявиха за светица изглежда като мадам на бордей пред тях!

сори че не им помня имената ама нещо ми се е изтъркал паметливия нерв мамка му от възраста е ! азсамо да фана тоя дето е измислил само по 50-60 години да живеем - детските му илюзии ще разбия аз
 
От: От: От: Милен Цветков на живо без неудобни въпроси и Цензурата в "българските" ме

Напълно съм съгласен! Бих добавил и "Иван и Андрей". Тази групичка комерсиални боклуци на всяка манджа мерудия не мога да ги понасям. :twisted:

По добра алтернатива за сутрешен телевизионен блок пък бил той и само онлайн на този етап едва ли има и е за предпочитане пред ефирните Бунак ти ви, Аграр едно и Нова

Готиното при Милен сега е че директно можеш да участваш в предаването чрез форума или по телефона и да го поздравиш, ако не него то поне Кучков както стана последния петък.

Това което ме кефи при Цветков е че той не спазва никакви сценарии и е на принципа право куме в очи, нещо което не може да се каже за 90% от останалите водещи, такъв тип хора е много трудно да ги купиш за разлика от Дудука или агент Алберт

PS

Защо ли пропускате уж без да искате онова Мутирало руско селянче от плевенско изявяващо се вечер по Бунак ти ви дето го чакат скоро да ритне камбанката.
 

Горе