Мнение за сайта на Българ?

От: Мнение за сайта на Българ?

Направил го е един много голям пич, който от време уно се занимава с БГ анимация: Неделчо Богданов

Ето интервю с него: http://vbox7.com/play:8186c032

Аз лично съм голям фен на сериалчето и нямам търпени да излезе новия сезон. Имам регистрация там и следя всичко случващо се с него. Идеята е добра, много при това - и тя е пренесена от запад. Имаше едно подсайтче на movies.com - където дядките хейтъри от Мъфет Шоу - Statler and Waldorf from the balcony имаха нещо като сериалче. Обожавах ги, но го спряха и ги премахнаха. Не съм се забавлявал така. Лееше се хумористичен хейт по адрес на всичко. Ето нещо от него:

[video=youtube;14njUwJUg1I]http://www.youtube.com/watch?v=14njUwJUg1I[/video]

[video=youtube;jJNxj1FdKuo]http://www.youtube.com/watch?v=jJNxj1FdKuo&feature=related[/video]

Може да си говорим много по темата. :)

П.П: Много си падам по иновационите неща в нета. ;)
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Сериала е як,да,но сайта същия човек ли го е правил? : )
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Да същия човек ,
и на мен много ми хареса сайта =)
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Blinky, то новия сезон излезна вече, има 1 серия. Иначе и аз съм голям фен на сериала.
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Така ли? Гледах преди една седмица само интрото и не останах с впечатление, че вече са го пуснали. :)

Ако е: Премиера: Сезон 2 Eпизод 1 - Мандибула - Завръзката значи съм го гледам и не съм го отразил, че е нов. :)

Сега ще го издиря, дано да е така. :)
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Да точно това е нали миналия сезон свърши с първата част на Мандибула и първия епизод от новия сезон е точно това което си линкнал.
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Ами да и това го има, първите наистина бяха по-добри, ама то това е целта да те заинтригува и после дори и да не е толкова добро си го гледаш по инерция, ако може така да се каже.
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Ами да и това го има, първите наистина бяха по-добри, ама то това е целта да те заинтригува и после дори и да не е толкова добро си го гледаш по инерция, ако може така да се каже.
Сега виждам, че са почнали да вкарват не лошо образи, като Нед, пича от стани богат, С2 = Супер Спиро....дано продължават така, но им трябва силни сценаристи, за да могат да карат народа истински да се забавлява. Аз за това го харесвам - има за всеки по нещо интересно.

Хареса ми и съм го запомнил, където ченгето (клющавия) закупча един престъпник, а той измуча нещо от рода на "Искам адвокат", а ченегето му върна "Това да не ти е Али Багбил. Адвокат ще иска" .:)

Има силни моменти и който не го е поглеждал, да му отдели време. ;) Поне за едно епизотче.
 
От: Мнение за сайта на Българ?

След 4 дена на 8.11 излиза и 2-рата серия "Средновековието"
 
От: Мнение за сайта на Българ?

След 4 дена на 8.11 излиза и 2-рата серия "Средновековието"
Има ли някакво интро или трейлър? Май имаше само за началото на втория сезон. :)

Обаче определено има какво да правят по сайта, не ми изглежда никак добре. Ако го направят като movie сайт ще има по-добра визия. Както беше на movies.com - специален канал за всеки сериал, който си вървеше. Изчистено, подредено и всички канал си има отделен брандинг. Да не говорим, че шопа трябва да е идея по виден от сега. :)
 
От: Мнение за сайта на Българ?

Ами няма май такова нещо, те май никога не пускат само за целия сезон. В fb страницата качиха едно интервю - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.239525412767347.73814.110010112385545&type=1 от там е инфото за новата серия. Иначе за сайта, аз сигурно съм последния човек, който може да дава препоръки. Иначе в шопа има яки неща, цените по-едно време бяха доста завишени според мен, сега гледам май са оправени. Ясно е, че сериала им струва много усилия и срества, ама ако цените са много високи нищо няма да продадат, аз съм на принципа по-добре повече на по-ниска цена, отколкото едно на висока.
 
Последно редактирано:
От: Мнение за сайта на Българ?

Лично на мен много ми харесва, раздвижен, интересен и функционален
 

Горе