Мнения за видеоклип

От: Мнения за видеоклип

Не може ли да е по-дълъг клипа и да се включат и шопски хора и нестинарството в Странджата и нещо от Родопите и македонско да има
 
От: Мнения за видеоклип

Музиката само малко не пасва и края е много бърз и без CTA/слоган.

PS: Лично мнение.
 
От: Re: Мнения за видеоклип

Добро е.

Не е добре.
Темпото на смяна на кадрите е в пълен хаос. На финала звука е сдъвкан. Музикалната логика е нарушена. Цветовото четене е ужасно. Да не коментирам розовото от кукерите. Заснежените кадри са в хаос и има доста излишни - тавтология.

Кратък клип, от много кадри, се прави много-много трудно. Всичко трябва да се пресмята с десети от секундата. Може да се наложи някъде и стотните да се включат.

За нещо подобно бих потърсил акапелно изпълнение.
И по музиката да монтирам кадрите.
 
От: Мнения за видеоклип

Мерси за полезния фийдбек. Реално едитването в случая стана през iphone 5s :) Идеята бе кадрите да се навържат според музиката, иначе, да. Финала ми бе труден защото трябва да се вкара в 1мин. хем да не звучи много отрязано... НЕ знам доколко се е получило. За повтарящите се кадри (предполагам най-вече снежните) е така, все пак не разполагам с неограничени такива :)

Като за първи клип от подобен род, събран и едитнат на телефон, мисял се получи добре. Оттук нататък само по-добре ше е. :)
 
От: Мнения за видеоклип

Има кадри които са неразбираеми за човек който не знае за какво става въпрос, други може да бъдат интерпретирани грешно, поради това, че се появяват за твърде кратък интервал от време и не става ясно точно за какво иде реч, примерно нестинарите за кратък момент се появяват някакви хора и хвърчат въглени, кукерите за някой това са маскирани хора с облекла наподобяващи на Ку-клукс-клан и на края музиката е отрязана според мен трябва по плавен край както каза Вискяр, но като цяло ми хареса не е лошо.
 
От: Мнения за видеоклип

Като за първи клип от подобен род, събран и едитнат на телефон, мисял се получи добре. Оттук нататък само по-добре ше е. :)

За първи клип, пък и сглобен на телефон, е добре. :D
Важно е да разбереш грешките. Другото е работа.
Но не на телефон. :p

нестинарите за кратък момент се появяват някакви хора и хвърчат въглени, кукерите за някой това са маскирани хора с облекла наподобяващи на Ку-клукс-клан

Добри идеи.
 
От: Мнения за видеоклип

кукерите за някой това са маскирани хора с облекла наподобяващи на Ку-клукс-клан
Аз мисля, че видях Хитлер вкаран като 25-ти кадър на няколко места в клипчето!
 
От: Мнения за видеоклип

Аз мисля, че видях Хитлер вкаран като 25-ти кадър на няколко места в клипчето!
Имаш набито око:)
Поради факта, че се появяват за много кратко време някой кадри действително могат да бъдат разбрани погрешно, сравнението може би не е много удачно, прав си;)
 
От: Re: Мнения за видеоклип

Хм, това съм го изпуснал, къде е точно кадъра, защото аз не го видях. И каква е логиката да го има? :)
Трябва да имаш супер сетивно възприятие и чувствителност по темата;)
 
От: Мнения за видеоклип

Няма Хитлер, няма ККК, няма извънземни. Keep Calm! :D
Това е идея между другото, защо не използваш такива похвати за по-силно въздействие, имам в предвид вмъкнати кадри звуци с висока честота примерно, които се възприемат на подсъзнателно ниво има такива техники, въпреки, че някаква хубава родопска музика би имал също толкова опияняващо въздействие.
 
От: От: Мнения за видеоклип

Това е идея между другото, защо не използваш такива похвати за по-силно въздействие, имам в предвид вмъкнати кадри звуци с висока честота примерно, които се възприемат на подсъзнателно ниво има такива техники, въпреки, че някаква хубава родопска музика би имал също толкова опияняващо въздействие.

Много хард идва това вече... Има още много клипове да направя преди да прилагам подобни тактики :D
 
От: Мнения за видеоклип

Браво колега, имаш талант и виждане.
Имаш моите поздрави и адмирации за добрият клип, който си направил.
Поздрави
 

Горе