Мнения относно сайта ми- дизайн, текст, реклами и т.н.

CrAzY-MaST

Well-Known Member
http://www.skype-news.net/bg/
Това ще е бг версията. Има само начална страница и то недовършена.
Ще помоля да да давате мнения и съвети относно дизайн, места на рекламите, текста и каквото се сетите.

Точно над чат бокса ще има две адсенсчета 125х125, под чат бокса може да има реф линк на адсенс+ някой друг линк или малко банерче(не адсенс), в footer-а - платени линкове може би, и още едно банерче(предприемач), в дясно от Последни Новини и За сайта - адсенс 160х600.
Най-горе д дясно от СкайпНовини логото ще има меню сега се опитвам да го направя(имам проблеми с CSS, ако някой иска да ми помогне с проблема
ТУК! )

Благодаря за отделеното време ;)
 
Ами незнам tacamato и той така ми каза, но реших това да е. Пък и след няколко седмици ако не се харесва може да го сменя пък може и за CMS да направя някакъв темплейт CMS.

Все пак мнения за рекламите текст разположение т.н. ?
 
Споделям мнението на Митака +
Двете жълти линии зад основният "прозорец" така да го нарека са излишни.
Glow и Bevel ефектите при On Mouse Over на Skype лого-то също не ми харесват ама никак
по On mouse over на горното меню също трябва да се поработи
Това застъпване на прозорци (спрея застъпва менюто , жълтия застъпва footer-a ) също не е много яко - създава впечатление за разпокъсаност.
Прекалил си с Glow ефекта :)
Italic -a в контента е много дразнещ
On mose over на още - става зелено и тука шаренията става тотална
Виж colorschemers за да подобриш цветово сайта

Като цяло сайта ми изглежда доста разпокъсан и ненавигиран , което лично мен ме дразни , аа да и в началото зарежда тегаво :)

С риск да се повторя:
Това е само градивна критика , по никакъв начин не се заяждам , изкзвам лично мнение и съвети ;)
 
има скаип темплеит за мамбо/joomla междувпрочем може да пробваш да си го промениш тук

копираи урлто ръчно че с тези удижителни пхпбб се бърка
 
По-добре махни логото на скайп, да не стане авария в комбинация с текста ти "Всички права запазени скайп нюз".
 
biks каза:
По-добре махни логото на скайп, да не стане авария в комбинация с текста ти "Всички права запазени скайп нюз".
Е че то тава е банер към тях...

Та този дизайн няма ли да мине като за начало и колкото да се припечелва от сайтчет оизвестно време докато направя нов или template за joomla ?

П.С.
Тоя темплеит(който даде coolice за Skype изобщо няма връзка с скайп :D
 

Горе