Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

spy

Active Member
След успешния опит да спрат Вивакомския телефон на сайта (справка тук), днес мръсниците са опитали нов номер. Обадили са се в офиса на хостинга и са се представили за съпорт на SPY.BG в смешен опит да се доберат до сървърите :)

Чак ми става кеф като си помисля колко сме им бръкнали на тези нещастници в г.за, че не могат да спят и мислят простотии.
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

ОМГ какви са тези индивиди, я направо ги докладвай в полицията, прати номера от който са се обаждали и да ги търсят за опит за измама или нещо такова, какви са тези долнопробни номера.
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Абе бате, я им прати един ударен екип на тия. Ама така да ги потрошат, че катетъра да им стане като най-добър приятел. А за кои въобще става дума, защото да пишат на хостинга, за да се доберат до сървърите си е вече за притеснение. Все пак говорим за голям хейтърлък. Нека стане ясно за какви олигофрени си говорим тук. Пази се бате, защото тук е голяма тъпня отностно хора. Ако някой тръгне да те гони, защото така може да го прави. Толкова мозък има. Тогава е кофти, стига се и до крайностти. Бате, пази се!!! ;)
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

ОМГ какви са тези индивиди, я направо ги докладвай в полицията, прати номера от който са се обаждали и да ги търсят за опит за измама или нещо такова, какви са тези долнопробни номера.

Имам вече нещо предвид в тази насока
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Blinki, верно е голям хейт, но това ни е национален спорт. Да го духат !!!

В България максимата е "Мразят ме - значи се справям добре" :)
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Продаваш "шпионско оборудване" - що не ги намериш и не ги лишиш от възможноста дори да наберат някой номер ;D
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Продаваш "шпионско оборудване" - що не ги намериш и не ги лишиш от възможноста дори да наберат някой номер ;D

Те обущарите обикновенно ходят боси, така че spy да внимава.

Аз в началото се пишех бабаит и не ми пукаше ни от хейтъри, ни от админи, ни от нинджи, но през последната година улегнах доста, пък и не живея сам и нося отговорност за други хора
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Те обущарите обикновенно ходят боси, така че spy да внимава.

Аз в началото се пишех бабаит и не ми пукаше ни от хейтъри, ни от админи, ни от нинджи, но през последната година улегнах доста, пък и не живея сам и нося отговорност за други хора

Сайта е защитен достатъчно добре, за да ми пука от някакви аматьори ...
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

В България максимата е "Мразят ме - значи се справям добре" :)
Така ли, ама това ще е не'кво ново. :) Или викаш винаги го е имало. Еми оня горе си знае работата, така добре ще им се върне, че под-бре да не бяха го правили.

Много добре значи трябва да се справят всички, но некакси не ми се струва да е така. Нещо не като хората. :)

Наскоро един приятел показа бизнеса си (развит и добре генериращ пари) на негов приятел, за да му отговори на въпроса какво правиш. А оня бастун му е върнал (сериозно): "Ти на гъзар ли ми се рпавиш сега". А преди време, чух от едно бивше гажде, виждайки че 2ма слизат от лъскаво АУДИ:"Добре, че не са ....(наши познати), че щях да умра от яд". Представи си - гадже, а уж си ги избирам добре. :) Няма да се очудя ако твойте "фенове" продължават да те цаката и минат на друго ниво. :)
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Батеее аз подкрепям на Блинки идеята за ударен екип, ще им дойде малко акъл в главата :)
 
От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

В България максимата е "Мразят ме - значи се справям добре" :)

Пък моята максима е: Щом се опитват да ме спрат, значи съм на прав път.:)

Един приятел, сърбин, който от много години живее в Щатите (сега е в Германия), беше дошъл да върти бизнес в Бг и един път пием с него кафе и той ми вика:

Вие българите сте егати странните хора, като дойде човек при вас усмихнат и ви каже "Здрасти, как си" и скачате като опарени. Всички са някакви потайни, дръпнати и единаци. Като видят някой да се държи човешки и се чудят какво става.

Че смятайте докъде сме я докарали с този хейтърлък и човека какви изводи си е направил. :)

PS: Надявам се да измислят Raid против хейтъри и спамари, че са голяма напаст :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

gangster, ето това най-много харесвам на белите страни. Няма толкова хейт и дори физиономиите на хората са по-различни. Тук са се изкривили мутрите на народа чак от тая злоба мамка му.
 
От: От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

Пък моята максима е: Щом се опитват да ме спрат, значи съм на прав път.:)

Един приятел, сърбин, който от много години живее в Щатите (сега е в Германия), беше дошъл да върти бизнес в Бг и един път пием с него кафе и той ми вика:

Вие българите сте егати странните хора, като дойде човек при вас усмихнат и ви каже "Здрасти, как си" и скачате като опарени. Всички са някакви потайни, дръпнати и единаци. Като видят някой да се държи човешки и се чудят какво става.

Че смятайте докъде сме я докарали с този хейтърлък и човека какви изводи си е направил. :)

Така е пич защото в България всичко е фалшиво и държавата и историята а за съжаление и голяма част от хората.

Никой на никого няма вяра, включително и на роднините си.

До тук ни докараха хазарите, но не се притеснявай скоро и при нас ще изгрее слънцето и то какво слънце........
 
От: От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

gangster, ето това най-много харесвам на белите страни. Няма толкова хейт и дори физиономиите на хората са по-различни. Тук са се изкривили мутрите на народа чак от тая злоба мамка му.

бе аз необичам много хората, ама ги разбирам защо са така...
20 години в лайна да газиш и отвсякъде да те замерат с още лайна
как нема да ти е такав афизиономията ида си озлобен дева...
 
От: От: Много обичам да мразя или "Комшията Гошо 2"

бе аз необичам много хората, ама ги разбирам защо са така...
20 години в лайна да газиш и отвсякъде да те замерат с още лайна
как нема да ти е такав афизиономията ида си озлобен дева...

AMOUN, точно вчера четох един твой пост, в който обясняваше защо не споделяш вече кои са сайтовете ти и какво точно правиш по тях, защото са те препляскали през краката с тоягата. Ето това е случая и при мен - вече гледам на всеки непознат като на шпионин или човек със задни мисли. Посредствеността е неизтребима и упорита ...
 

Горе