Моята малка виртуална империя

deffnews

Active Member
Какво да е името на сайт за споделения?
basi majkata
Всички ми известни форумни познайници да се чувстват поканени за изява в новия ми сайт, който ще ви го дам като се сменят днс-ите. Тези, с които съм имал някакви форумни взаимоотношения, каквито и да са били. Ако наредя по моя приоритет, ще има засегнати, затова само ще кажа кои бих се радвал да се включат:

@Blinky
@John Galt
@nandibandi
@pepo_999
@Noke
@slavchev
@biaaro
@ReminD
@madgooglebot

Последно редактирано:

hristonev

Well-Known Member
Всички ми известни форумни познайници да се чувстват поканени за изява в новия ми сайт, който ще ви го дам като се сменят днс-ите. Тези, с които съм имал някакви форумни взаимоотношения, каквито и да са били. Ако наредя по моя приоритет, ще има засегнати, затова само ще кажа кои бих се радвал да се включат:
Ей с един екзиф си попилях шанса у живота! :cry:

madgooglebot

Well-Known Member
Кво стана с dns-те ? Айде че полудех и не мога да си намеря място от нетърпение :)
Изчисти кеша, че ако чакаш да видиш нещо, мое да отидеме каде Коледа :D

deffnews

Active Member
Кво стана с dns-те ? Айде че полудех и не мога да си намеря място от нетърпение :)
Изчисти кеша, че ако чакаш да видиш нещо, мое да отидеме каде Коледа :D
Преди малко се прибрах, въобще. Трябва да пиша на съпорта, или да разгледам по-подробно менютата, защото дава грешка при добавяне. Регистрацията е различна от хостинга. Добавян е като аддон на друг план при същите. Но не му е качвана информация онлайн, няма нищо в базата слагано. От много време за хостинг ползвам само неймчийп, но те имат различни днс-и за различните планове. Подобен проблем имам и с друг домейн при тях, който обаче беше пускан като сайт и не беше аддон, също домейна е ригистрирван при тях.

Noke

Well-Known Member
Империята се въздига.

7131cd67536f7490baf0d6908b312659.gif

Горе