Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

spy

Active Member
Днес с изненада установих, че един от служебните телефони е спрян понеже картата е обявена за изгубена. След светкавично обаждане до Вивател ми обясниха, че съм се обадил и съм поискал да спрат картата.
- Е как разбрахте, че съм аз?
- Казали сте си името.
- Моля ?!?!??!?! Хайде пуснете я сега!
- Не може трябва да отидете до офис.

И така, колеги, излиза че за да спрете произволен мобилен телефон към Виваком е необходимо да знаете номера и името на титуляра. Найс, а?

Ако се чудите къде в темата е намесен Гошо от заглавието? Не е намесен - сложих го само за да е по-атрактивно и да кликнете :)
 
Хаха, гениално. Това сигурно е оня твоя приятел, с който щяхте да се съдите.
Тия са баси изродите. По-рано искаха поне някакви тайни въпроси за такива работи.
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Ееееее, тоя съм го забравил вече.
А и няма значение кой е - в случая Виваком са за ... любоФ
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

А и няма значение кой е - в случая Виваком са за ... любоФ

Направил ти е номер този някой. И все пак e по добре да се спре телефона след като има обаждане за изгубена карта . :) Нали няма да тръгнеш да ги съдиш що да не го спрат?!
 
От: От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

И все пак e по добре да се спре телефона след като има обаждане за изгубена карта . :)

Все пак не си пишете вивателските телефони по визитните картички, че практически давате право да ви спрат телефона ... хахахха
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

При EVN го имах същият случай от "доброжелател".
Човекът обяснил как не се живее в къщата и по-добре да бъде прекъснато електроподаването за безопасност и така...
Та това с виватела не ме учудва изобщо, дори си мисля, че на същият принцип "работят" и другите.
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Невъзможно е да стане това ако се следва процедурата. Най-малкото, трябва да ви зададат тайния въпрос и ако не дадете точния отговор не би трябвало да спират нищо.
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Невъзможно но факт. Процедурата иска само име за да се спре. Това с тайния въпрос е за я пуснат. Не помня въпроса и отговора и сега трябва да ходя до техен офис. Но този път ще пусна картата на друго име и мръсниците могат да ми направят само една вувузела ...
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Невъзможно е да стане това ако се следва процедурата. Най-малкото, трябва да ви зададат тайния въпрос и ако не дадете точния отговор не би трябвало да спират нищо.

В България няма невъзможни неща, повярвай ми! :)
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

По някой път се учудвам колко са изпаднали хората и с какви глупости се занимават само и само да прецакат някой. Ще се обадят (като в случая) телефона да ти спрат, тока да ти спрат (както в другия случай) или като на един авер ще му отрежат кабела за нета (че и по стълб са се катери за да го направят). :shock: Има хора дето живеят за да правят мръсно на другите, ако щете вярвайте. :)

Има две неща които са безкрайни: Вселената и българската простотия. Като за първото не е сигурно. :wink:
 
От: От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

По някой път се учудвам колко са изпаднали хората и с какви глупости се занимават само и само да прецакат някой. Ще се обадят (като в случая) телефона да ти спрат, тока да ти спрат (както в другия случай) или като на един авер ще му отрежат кабела за нета (че и по стълб са се катери за да го направят). :shock: Има хора дето живеят за да правят мръсно на другите, ако щете вярвайте. :)

Има две неща които са безкрайни: Вселената и българската простотия. Като за първото не е сигурно. :wink:
Има всякакви простаци... на мен са ми рязали кабела на кабелната, като имаш предвид, че кабела е на същия етаж, и то дори до входната ми врата.. :)
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

сички казват виател най-добрите давта по много минути и тн,а пък колко лесно било да спреш на някои картата :D Утре ще го изпробвам на един от моя град дето ми говореше навъпреки дано стане :D
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Леле, чета темата и се хиля на глас. Баси простотията.
Ц-Ц-Ц-Ц
Какви компании само с голями претенции. Само гледат да ти съдерат кожата, хич не ги е еня за теб и за твоя бизнес.
Направо са си за съд, и със сигурност ще спечелиш. Как така ще спират телефон или ток на базата на анонимно обаждане.
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Леле, чета темата и се хиля на глас. Баси простотията.
Ц-Ц-Ц-Ц
Какви компании само с голями претенции. Само гледат да ти съдерат кожата, хич не ги е еня за теб и за твоя бизнес.
Направо са си за съд, и със сигурност ще спечелиш. Как така ще спират телефон или ток на базата на анонимно обаждане.

Не е анонимно обаждането :) Аз съм се обадил, т.е. казал съм си името. Дори ми казаха и телефона откъдето са обявили картата за изгубена, което е следващата малоумна постъпка на операторите им. Май нямат програма за обучение на некадърниците от колцентъра ...
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Хахаха, тия ме кефят. Гоше ти ли си....Да аз съм............Еми добре!!!

Бил си казал името. На мен поне 10 хора ми го знаят (и трите)....леле, яко някой хейтва ще е тегаво. :)
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Блинки, замисли се че хората раздават визитки с име и телефонен номер. Да не говорим, че в whois имената са публични.

Един познат ми разказа как го питали за тайния въпрос:
- Кой е любимия ви цвят?
- Червен ..??
- Не
- Да бе, обърках се - зелен?
- Не
- Пуууу, забравил съм какво съм казал. Син!
- А! Това е :)
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Това наистина е за господарите. Да заснемат как спират телефона на някой чужд, но познат човек (за да няма сръдни, а за да се докаже след това че е спрян) .
Мисля че ще стане добра новина
 
От: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Каква им е ползата на Вивател да ви спират телефоните?
Просто защита за потребителя в случая , и аз да бях и аз нямаше да правя идентификации.
Има обаждане за загубена карта- спиране на телефона . От това по кратка и ясна процедура не знам:)
Какво да го мисля кой как защо ? :mrgreen: Да не искате пръстови отпечатаци да ви вземат?:mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Re: Мразите комшията Гошо? Ами спрете му мобилния към Вивател.

Хаха, гениално. Това сигурно е оня твоя приятел, с който щяхте да се съдите.
Тия са баси изродите. По-рано искаха поне някакви тайни въпроси за такива работи.
Нищо подобно :D
 

Горе