Мтел са мошенници и надписват сметки??

От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

Цитирам човек от форума:

Александър Бел изобретил телефона през 1875 година. Когато го включил за първи път, видял, че има две неплатени сметки към М-тел.
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

100% Хващал съм ги поне 100 пъти. Ама това е положението...май.., въпреки че поне от мен загубиха по 50 кинта месечно, надявам се да направят така и всички лъгани като мен. Да се разбере накрая, че мое сме бедни ама точно поради това - не сме балъци :)
А те май може вече да се ориентират към търсене на купувач, до като имат сегашните си активи.

За съжаление същата работа е и с другите изедници - надуФките от вулвата и лицемерите от грабул.... бе до като има далавера в бг ще има и далавераджии, кво го мътиме въобще..
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

Аз от Глобул съм доволен. Особено новата оферта за 1500 минути ми върши идеална работа, но хайде да не им правя реклама :D :)
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

да бе, и ники кънчев ми звъни да ми дава пари а аз му викам - не сакам бе! ама не разбира от дума
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

^^Е почекай малко... ще им видиш съвсем скоро подлите номера и на тях, споко :)
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

около 2 месеца не ми идваше сметка накрая ми дойде 140 уж за 3 месеца което е невъзможно като съм с лупска карта и говоря само с лууп е ко да прайм :)
 
От: От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

да бе, и ники кънчев ми звъни да ми дава пари а аз му викам - не сакам бе! ама не разбира от дума
хахах, да! Беше се обаждал на баща ми :D Пращат му смс и после му звъни запис и му говори "Здравейте, аз съм Ники Кънчев, преди малко ви написах съобщение" :D
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

А пък на тоя номер "пратете безплатен смс и можете да спечелите награда" вече и бабите на село не му се връзват.
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

момчета и момичета дайте ми съвет ако можете де .
Значи работата е с глобул имам 300 мин към всички в мрежата. Проверявам аз колко ми остават към 8число на месеца и така през ден г/д и ми показва че ми остават минути. А всъщност съм свършил минутите още на 6 този месец и от там на татък си плащам въпреки че ми показва в смс че имам минути. написах жалба , а те се оправдават че услугата им в общите условие е казано че не е коректна. Сметката е 70 лева и ако не ги плата ще плащам и неустойката на договора. Какво да права . В магазините ми казаха че нищо не може да се направи и в съда пак ще загуба ???
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

На мтел съм и минах на пониска тарифа без лшбим номер./на старата тарифа имах лщбим номер/Идва ми сметката и гледам хем са ми нацвъкали такса за любим номер хем същия номер ми е при семейсвто и приятели.Изрично бях се отказал ,но нали да ми го набутат- затова си спрях плащанията и се отказах от тази катра.Нека мтел да си ме съди и ми вземи парите.
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

е и аз им избягах миналата година още...ама те веднага решиха да ми преподпишат автоматично договора и да ми лепнат неустойки по него.Да са ми живи и здрави и ще имат да взимат....12 години бях при тях дейба кожицата им дейба гадна Сим карта за 360лв им платих и поне още 30 бона съм им набутал през това време...а дано хардовете им омекнат, катили прости
за глобул само положителни неща мога да кажа
 
От: Мтел са мошенници и надписват сметки??

Просто МТЕЛ... Не ми пращат сметка 3 месеца.. после получавам смс, че тефона ще ми бъде спрян еди кога си.. спират ми телефона и ми викат "Имаш неплатени сметки на стойност еди колко си месеца"... Много слабо, МНОГО..

Да вземат да се стегнат малко и да си оправят системата..
 

Горе