Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

cross

Well-Known Member
Викам си днеска, че няма петъчно-хейтърска тема и естествено - реших да направя :D

Та айде на въпроса - някой може ли да ми обясни как Джъстин Биберон има най-известното парче в YouTube, има най-много последователи в Twitter и останалите социални мрежи и всичките му клипове са толкова популярни? :shock:

Eто го и eдин от първите му световни хитове:
[video=youtube;kffacxfA7G4]https://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4[/video]

По едно време се чудех ще я изнасили ли, а по друго ще се разреве ли :cry:
И ако пренебрегнем махленско-женкарското му поведение, поне визията му още е на човек. Вече като става на 20, 21-2 заприличва на абсолютен...сещате се за какво говоря.

А тоя клип не знам въобще как някой може да го изтрае до края ( май това е най-известното парче в тубата ):

[video=youtube;fRh_vgS2dFE]https://www.youtube.com/watch?v=fRh_vgS2dFE[/video]

2 милиарда почти...това са повече от 20% от населението на земята, гледали този ШИТ.



Айде да почваме да хейтиме...първо всички по него, после вие по мен, аз по вас :D
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Тоя Биберон е изкарал толкова пари , колкото целия форум предприемач няма да изкара за 100 години. Пък ти си хейти , дреме му на него на .... бибата.
 
Няма какво да го хейтим. Това е един продукт, който е свършил работата си - направил е много хора богати.
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Тоя Биберон е изкарал толкова пари , колкото целия форум предприемач няма да изкара за 100 години. Пък ти си хейти , дреме му на него на .... бибата.

Изкарал той :D
Поведението му си е на тотален селяндур, за парите не знам, но и това ще проверя.
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Изкарал той :D
Поведението му си е на тотален селяндур, за парите не знам, но и това ще проверя.

Съветвам те 1-во да провериш и после да пишеш - този генерира милиарди приходи.
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

за парите не знам, но и това ще проверя.

Не ми се рови, но на първо четене излиза това, не знам колко може да се вярва на инфото.

"За 12-месечния период между юни 2013 и юни 2014 година Джъстин Бийбър е спечелил 80 милиона долара.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/zvezdi/2014/11/25/djystin-biibyr-e-nai-bogatiiat-mlad-artist-v-sveta.246402 "
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

На мен по-гнусна ми е Майли Сайръс. Честно, искам мъжете да кажат: Това действа ли ви стимулиращо, или казано по-просто: Бихте ли го одрусали това, дори ако току-що сте излежали 10 годишна присъда при строг режим?



o-MILEY-CYRUS-570.jpg
 
От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

На мен по-гнусна ми е Майли Сайръс. Честно, искам мъжете да кажат: Това действа ли ви стимулиращо, или казано по-просто: Бихте ли го одрусали това, дори ако току-що сте излежали 10 годишна присъда при строг режим?



o-MILEY-CYRUS-570.jpg

Ако си върне тази визия със сигурност :Д

cf8250a285601848913fbf07066a42a4.jpg
 
От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

На мен по-гнусна ми е Майли Сайръс. Честно, искам мъжете да кажат: Това действа ли ви стимулиращо, или казано по-просто: Бихте ли го одрусали това, дори ако току-що сте излежали 10 годишна присъда при строг режим?



o-MILEY-CYRUS-570.jpg

Не ме е гнус от нея, по-точно ми е смешна. Изглежда ми като карикатура цялата й кариера.
Ето и е дна пародия на насраната й топка:

[video=youtube;NLtmauJLP-A]https://www.youtube.com/watch?v=NLtmauJLP-A[/video]
" Екскюз ми, ай ем хиър фор дъ порн :lol: " Тая пародия е доста по-добра от оригинала
 
От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Бихте ли го одрусали това, дори ако току-що сте излежали 10 годишна присъда при строг режим?

Който подбира - мастурбира! :D
 
От: От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Ако си върне тази визия със сигурност

Ти махни визията, тя и със сегашната не е мега зле. Въпросът е, дали като експлоатираш толкова грозно човешката сексуалност, това ще ти донесе реален успех? При тях с Бийвъра скандалите са търсени и са част от PR-стратегията, но продава ли отблъскващото наистина и по-важно: На кого?
 
От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Който подбира - мастурбира! :D

А в този случай не е ли по-добре? :lol:

п.с. изчерпах дневния лимит за репутации. Утре си пръв в списъка. :)
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Бийбър има яки парчета като ги слушаш по радиото. Има миксове с известни диджей, които звучат адски добре. Това всеки, който разбира от музика ще го каже. Има бийтове, които наистина гърмят. Относно жените и аз не мога да си го обясня как има някакви луди фенки (имам впредвид всички момичета от 15 до 30 години) ама явно в УСА са си извратени :). А съм сигурен, че има повече бройки това момче от всички нас събрани тука за всичките ни години. И като истински музикант наркотиците и алкохола са здраво в кръвта му вдига мега яки партита и цял Холивуд се тресе. Не е само продукт. Той е олицетворение на американскота им младеж явно. Аз не го приемам като визия и поведение, защото ми е абсурдно някак си. Аз като растях слушах 2pac и нямаше интернет и тубата и чаках да го пуснат по мтв, купувах си касетки и се кефех на черната музика имах много яко тийнейджърство. И повечето ми познати бяха така. Сега не виждам да слушат рап младите. Едно време имаше гумени глави и бяха големи. Абе по-яко си беше откъм музика.
 
От: От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Ти махни визията, тя и със сегашната не е мега зле. Въпросът е, дали като експлоатираш толкова грозно човешката сексуалност, това ще ти донесе реален успех? При тях с Бийвъра скандалите са търсени и са част от PR-стратегията, но продава ли отблъскващото наистина и по-важно: На кого?

Азис според теб продава ли с тази гей визия, мисля че е същото. Пък има и други примери като Marlin Manson и Slipknot примерно - там нещата са още по хард :D
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Отначало песните на Джъстин не бяха хубави. След това Джъстин почна да прави невероятни песни. Човека се усъвършенства музикално. Редовно слушам някоя от песните му.
 
От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

2 милиарда почти...това са повече от 20% от населението на земята, гледали този ШИТ.

Айде да почваме да хейтиме...първо всички по него, после вие по мен, аз по вас :D

Незнам, защо всички си мислят, че в видео и аудио музикалните услуги гледанията и слушанията се правят от напълно уникални хора. Гледанията и слушанията се правят от феновете, които всеки ден гледат и слушат музиката на артистите и никъде непише, че са направени от унилни хора. Целта е всяко гледане или слушане да е най-малко 30 секунди за да се отчете като гледане или слушане.
 
От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Отначало песните на Джъстин не бяха хубави. След това Джъстин почна да прави невероятни песни. Човека се усъвършенства музикално. Редовно слушам някоя от песните му.

Сори, ама ти като сваляш момиче за ръкава на якето ли я дърпаш и приближаваш ли я като обратен лъв плячка :cry:?
 
От: От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Азис според теб продава ли с тази гей визия, мисля че е същото. Пък има и други примери като Marlin Manson и Slipknot примерно - там нещата са още по хард :D

То е ясно, че скандалът продава, но въросът е на кого и докога? Говорейки за Майли-ту, какво следва, за да не доскучае - да си разпори корема и да си покаже червата на сцената?

Колкото до Азис - винаги ми е било чудно, колко пъти трябва да си си падал на главата като малък, за да го слушаш/гледаш това недоразумение?

Относно Бийбко, срам-несрам признавам, че никога не съм слушала/гледала нещо негово. Не го избягвам умишлено, просто не намирам за нужно. :)
 
От: От: От: Музикалното недоразумение Джъстин Биберон ( закъснялата петъчна тема )

Ти махни визията, тя и със сегашната не е мега зле. Въпросът е, дали като експлоатираш толкова грозно човешката сексуалност, това ще ти донесе реален успех? При тях с Бийвъра скандалите са търсени и са част от PR-стратегията, но продава ли отблъскващото наистина и по-важно: На кого?

Винаги музиката е вървала със скандали. Няма нищо лошо в това. Когато песните са хубави хората ги слушат. Например албума Bangerz на Майли един от от албумите в поп музиката където всяка песен е невероятна.
Да си припомним и миналото.
Мадона е пяла Like A Virgin на наградите на МТВ преди години.
 

Горе