Мъж разруши ипотекираната си къща!

nortrant

Well-Known Member
Мъж даде последните пари на семейството си, за да разруши къщата в която живеят. Къщата била ипотекирана и семейството не можело да плаща ипотеката. Земята обаче на която била построена не била включена в ипотеката и семейството решили да съборят къщата, и да я върнат сами на банката. След като я разрушили те натоварили всичкия строителен матерял в един Камаз и пренесли къщата в насипно състояние пред централния офис на ОББ където била ипотекирана. На края те решили да се изгаврят с персонала, влезли плачейки в паричния салон и почнали да се молят да не им вземат дома, децата ревяли, майката пищяла, бабата кълняла, но директора на банката казал НЕ, не можем да правим изключения. Какво било изумлението му, когато мъжът ухилен излязъл пред банката и се провикнал:

- Не искат баджанак. Стоварвай. – баджанакът, който бил шофьр на Камаза изсипал товара пред входа и надул клаксона за поздрав към директора.

=======================

ХАХАХ, как им идват на акъл тия простотии :lol:
източник: Бъзикилийкс
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Много добро решение! :D
Като се прави договор, се гледат и запетайките. В случая хоросана и замазката на фугите - дали са си по местата. ;)
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Аз с банки, освен една електронка, нямам нищо общо и не искам и да имам, камо ли да тегля заеми:). Подобни законосъобразни рекетьори не искам и да ги чувам. Даже като последния пенсионер си ходя в изипей да вкарвам/тегля пари, понеже ми е по-изгодно. Вярно, пенсиите-касиерки малко ме бавят, но пък си заслужава. Я сметнете на 100-на транзакции месечно колко кинта спестявате само с едно ходене...
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

То хубаво е бъзик ама на доста хора им идват и по-хитри идеи като опре яйцето до г..а :)
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Това може да се случи само в сферата на фантастиката
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Ха-хах, верно ли ?!?

Кога, къде ?
С такъв случай всичко ще избухне, медии, интернет, кафенета.. :shock::lol:

Заеми....
Само един лап-топ имам на изплащане взет, друго - Не.
Сега се "Набълбуквам" с една прилична сума, поне е за образование. Квото сабя покаже.
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Много добро - посмях се! Този сайт явно има "креативни" автори!
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Ха-хах, верно ли ?!?

а ти верно ли питаш?
ако да - защщо не се научите да четете и да вниквате в прочетеното бе, мама му стара!
и във фб гледам колко хора въобще не забелязват, че е бъзик.. кажат им нещо и не се замислят дали е вярно...
 
От: Мъж разруши ипотекираната си къща!

Верно попитах.

Направо си го представих честно.
Но естествено Вярвам на сетивата си (макар че и те лъжат понякога), не на медии и слухове.

Единственото НЕвъзможно нещо на тоя свят е да влезеш там откъдето си излязъл...
 
Последно редактирано:

Горе