Наблюдение относно позиции в Google

TretiKolovoz

Well-Known Member
Стартирах нов проект преди 5 дена. Съответно все още съм с pr 0 и съм събмитнат само в няколко директории. Seo оптимизацията е напълно дърварска и почти липсваща :) .
За сметка на това ползвам активно АдСенз реклами, Аналитикс статистики и съм пуснал АдУърдс реклама с доста приличен бюджет. Резултата е, че вече съм на първо място в Гугъл при една от ключовите фрази и съм на първа страница при някои от другите ключови фрази. Става въпрос за български сайт.
Чак не вярвам на очите си и се питам дали това има връзка с факта, че ползвам всички възможни услуги на Гугъл?
 
От: Наблюдение относно позиции в Google

Време е за една залепена локната тема някъде на много видно място Какво да правим със сайтовете си за добро оптимизиране и развитие.
 
От: Наблюдение относно позиции в Google

според мен точно заради това че ползваш всички услуги ще си на по задни позиции (след време може би).

Индексира ми гугъл един нов блог имаш 4 статии всички индексед.
Добавям си сайтмап в гугъл уебмастърс туулс, добавям още 4 статии вече станаха 8. След един ден (днес) чеквам си аз site:saita.com 0 results... предполагам до 2-3 дни ще се оправи но да видим...
 
От: Наблюдение относно позиции в Google

Новите сайто имат бонус, но как се изчислява един господ знае. Изчакай седмица или две и ако не си паднал надолу, значи си се справил добре с онпейдж оптимизацията.
 

Горе