Най-откачената скрита камера! EVER!

От: Най-откачената скрита камера! EVER!

Горката жена.. тея са простаци, заради тъпите им предавания .. :mad:
 
От: Най-откачената скрита камера! EVER!

ахахахаха :D :D :D :D
Тая е меко казано със слаба психика ;D
 
От: Най-откачената скрита камера! EVER!

ужас малееееее

изрудщина това голяма дева
 
От: Най-откачената скрита камера! EVER!

Леле това ако някой на мен ми го направи и после ако смее да ми излезе на пътя просто не ме интересува никой и нищо.. ще му се случи на него доста по страшно, само дето ще е реално.. горката жена :(
 
От: Най-откачената скрита камера! EVER!

Аз пък много искам да ми се случи. Наречете ме извратен ама когато сънувам, че съм в някои ужас и се коляме - не ми се събужда. Ама си знам, че е сън. Представям си перфектния сън - много карантии и изроди-човекоядци и да ги тепаме на партия с Слипкнот.... :) Абе адреналин си е.... :)

А тая не и е добре по принцип, то на лабилни психики не им влияят добре такива преживявания. НО на корави изроди им е добре дошло. :)
 
От: Най-откачената скрита камера! EVER!

Аз пък много искам да ми се случи. Наречете ме извратен ама когато сънувам, че съм в някои ужас и се коляме - не ми се събужда. Ама си знам, че е сън. Представям си перфектния сън - много карантии и изроди-човекоядци и да ги тепаме на партия с Слипкнот.... :) Абе адреналин си е.... :)

А тая не и е добре по принцип, то на лабилни психики не им влияят добре такива преживявания. НО на корави изроди им е добре дошло. :)

Точно. :) А не е и от най-интелигентните, като гледам. :wink:
 

Горе