Намалиха таксуването, но и увеличиха... при операторите!

leonssss

Well-Known Member
От 14 април таксуването трябва да е 30+1с при всички оператори
значи първите 30 с са безплатни и от там нататък се отчита на секунда.
Веднага МЕНТЕЛА смени тарифите при свързване с оператора

1. За клиенти, ползващи тарифни планове за частни лица, цената на автоматичното меню на *88 е 0.06 лв. (шест стотинки) с ДДС на обаждане, без значение каква е продължителността. Свързването със сътрудник се таксува допълнително, като цената му също е 0.06 лв. (шест стотинки) с ДДС на обаждане, без значение каква е продължителността на разговора.

2. За клиенти на предплатената услуга Prima, свързването с автоматичното меню на *88 е 0.18 лв. (осемнадесет стотинки) с ДДС на обаждане, без значение каква е продължителността. Свързването със сътрудник се таксува допълнително, като цената му също е 0.18 лв. (осемнадесет стотинки) с ДДС на обаждане, без значение каква е продължителността на разговора.

3.bob
Обслужване на клиенти 123 - автоматично меню (цена на едно обаждане) 0,18 лв
Обслужване на клиенти 123 - свързване със сътрудник (цена на едно обаждане, начислява се допълнително към цената за свързване с автоматично меню) 0,18 лв .

ето линка:):):)
 
значи първите 30 с са безплатни и от там нататък се отчита на секунда.

Грешиш, не са безплатни. То ако бяха безплатни, аз нямаше да имам сметка за телефон - разговорите ми обикновено продължават по 10-15 секунди.

Правилното е "първоначално се таксуват 30 секунди, а след 30тата секунда - се отчита на всяка следваща секунда".
 
От: Намалиха таксуването, но и увеличиха... при операторите!

Вчера усетих. Смених си плана и звъня на оператора да питам кога ще ми влезе в сила и дали нетът ще е неограничен (щото съм имал "приятни" изненади в това отношение...) и на другия ден си проверявам сметката (да няма набумкани МБ трафик) и за 2 разговора - 30 ст :)
 
От: Намалиха таксуването, но и увеличиха... при операторите!

Те трябва по някакъв начин да вземат пари.. :D
извода: не звънете на оператор :)
 
От: Намалиха таксуването, но и увеличиха... при операторите!

Няма голяма разлика ;)
 

Горе