Намерих интересна инвестиция, моля за мнение

ReminD

Well-Known Member
Всеки, който депозира пари, получава число от 1 до 21 милиона
Числата се държат на сървър, нещо като база данни, но пък не могат да се променят данните там.
Готиният момент е, че трябва да държиш числата, докато някой не реши да ги купи за по-голяма сума пари.
Доста хайп има в интернет, особено от хора, които имат числа, дори една малка страна закупи няколко числа, като цяло малко хора разбират технологията, и аз не я разбирам много , но ще промени финансовата система и ще спре монопола на банките, и ще направи нормалнтие хора богати, и така ще се опълчим срещу монопола на банкерите и ще имаме финансова свобода.
Числата не правят нищо сами по себе си, но са революционни, начин да съхраняваш богатство, дигитално злато, както казах - малко разбират.
Хората казват, че сме още в началото, вярно 12 години са минали откакто числата излязоха, но пък ако сравним с човечеството, нищо не са тези 12 години.
Числата се продават вмомента за около 48 000$ , замислям се да продам, но пък в youtube и twitter казват, че числата ще стигнат 100 000$ и 1 милион?

Дайте съвети, как ви се вижда инвестицията
 
Това е инвестиция за програмисти. Само такива могат да видят нещото, което другите не могат да видят в някакви числа.. :)
 
Рано е да ги продаваш.
 
На мен ми е познато, но до тук. Ако дадеш някакви линкове, ще пробваме да асимилираме схемата.
 

Горе