Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

cerberpeter

Member
Както може би повечето сте разбрали 'Шоуто на Слави' организира една много хубава инициатива - подписка за Национален референдум за промяна на избирателната система на Република България.
След тоталната безотговорност на политиците е крайно наложително да се обединим в това!

Можете да видите повече информация на страницата на предаването
От тук може да изтеглите бланка за събиране на подписи за референдума, в която да попълните името, възрастта ви, да се подпишете и да я изпратите на посочения адрес.

Аз лично напълно го подкрепям, защото не виждам какво друго можем да направим за да спрем простотията на управниците ни и да ни възприемат като хора, а не като овце...
 
Последно редактирано:
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

какво друго ли.... 97 направихме много хубаво ....
 
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

Това вече е директно в скайпа ми ... подкрепям напълно, зашото се е видяло, че ни имат за овце каквито до голяма степен сме, но все пак от 7 милиона - 5,8кк от които на възраст да гласуват зависят доста неща.
 
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

Е като променим избирателната система какво - ще избираме същите тюфлеци ама по друг начин
 
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

Не е точно така. Аз лично имам чувството, че Слави го прави това за да може да се кандидатира самостоятелно за депутат, най - интересното е че със сигурност ще бъде избран. На мен лично не ми пука дали ще го изберат, но представи си ситуацията: отиваш в деня на изборите да гласуваш и имаш няколко кандидата за мажоритарно избиране от твоя район, като примери примрено ти давам Михаил Миков срещу Слави... Как сега мислиш едно и също ли е от тази гледна точка погледнато. Разбира се не съм сигурен как точно действа тази система, но от всичко което чух и прочетох и видях нещо такова ми се връзва.
 
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

Не вярвам да се кандидатари, но дори и така да е един Слави няма да може да оправи кашите, които са забъркали онези и много трудно ще се справи с останалите в парламента които ще му пречат. Но вероятно ако е сериозен ще има някакъв положителен разултат макар и малък.
 
От: От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

Не вярвам да се кандидатари, но дори и така да е един Слави няма да може да оправи кашите, които са забъркали онези и много трудно ще се справи с останалите в парламента които ще му пречат. Но вероятно ако е сериозен ще има някакъв положителен разултат макар и малък.
няма да се оправят просто така нещата, но все от някъде трябва да се започне
 
От: Национален референдум (от 'Шоуто на Слави')

и аз имам предположение защо го прави Станислав Трифонов / Слави де/, но няма да го споделя сега... много телевизия гледате според мен :)
 
Последно редактирано:

Горе