На кой е този блог?

От: На кой е този блог?

може би:


Domain Name: KILLINGBEATS.COM

Registrant:
N
Ivaylo Matev ([email protected])
Hristos Smirnenski bl. 64 vh.D ap. 101
Sofia
Sofija-Grad,1574
BG
Tel. +359.886840987

Creation Date: 22-Aug-2007
Expiration Date: 22-Aug-2009

Domain servers in listed order:
ns16.superhosting.bg
ns15.superhosting.bg
 
От: На кой е този блог?

Аз си мислех да не е на някой от колегите тука във предприемача :wink:
Благодаря на @Радев за инфото.
 
От: На кой е този блог?

Здравейте колеги и колежки :)
Някой знае ли на кой е този блог ???


Това е моят блог ;) Матев приятно ми е.

Днес става една година откакто го има.
 
От: На кой е този блог?

Здравейте птново и от мен с радост бих приел всякакви съвети какво да подобря в сайта за да ми докарва някакви парички поне малко. Някой подходящ афилиейт може би.

Предварително благодаря.
 
От: На кой е този блог?

Знам един от собствениците. Карах го да адне една програма за хербалки, ама нека се мучи с адсенса, като иска. Преди 1 година беше по-малък този блог. Сега гледам се е развил добре. ;) Дано все так да си го развива. ;)
 
От: На кой е този блог?

Здравейте птново и от мен с радост бих приел всякакви съвети какво да подобря в сайта за да ми докарва някакви парички поне малко. Някой подходящ афилиейт може би.

Предварително благодаря.

Аз бих ползвал CashBurners и техните легални наркотици, TNT примерно... Някой друг банер и някоя добра дума и 100% ще направиш 1-2-3-4 продажби, щото на феновете на тая музика си им е в кръвта... :mrgreen:

П.П.
Блога е много добър... има добра музичка :)
 
От: На кой е този блог?

@ Blinky сайтчето е мое няма други собственици навремето си спомням Алек като ми сложи банера за Парти Пилс на сайта(щото аз тогава знаех само как да поствам миксове) ма много грозен беше този банер и реших да го махна да видя как ще е без него и така си и остана по онова време беше ташак ма сега вече имам по 2000 посещения на ден и трябва да се използват пък и доста прочетох от този форум.

Да се похваля днес продадох първия си текстов линк за 100$ за една година И аз ударих сефтето :) Не знам дали евтино сам се дал но пък си е първа проджба все пак трябва да се почне от някъде.

Мерси на всички за съветите ще поровя за някой свестен банер за парти пилс явно.
 
От: На кой е този блог?

Знам бате, знам че е твой, както и знам, че цъкаше с адсенс. Той Алекс ме питаше с както може да заместиме адсенса, защото малко се печелело. Виждам, че си правиш продажби и по друг начин. :) Поздравления.

Още тогава му казах, че е яко блогчето и че с подходяща програма ще кърти мивки. ;)
 

Горе