Нещо интерсно

От: Нещо интерсно

един съфорумец спомена за тази фирма и аз реших да видя какво предлага

разгледах им и блога
така попаднах на тази статия - http://tangram.bg/2011/12/08/как-си-поръчах-входна-блиндирана-врат/

Найс, а? :-o

ЛОшоооо, мислех само аз и още 2-3 фирми, които са решили да оптимизираме за вратите! Факт е , че момчето е много право- инфо в сайтовете- почти няма или ако има то после има разминаване като отидеш в магазина и капарираш или платиш! Аз ви казвам да ги почваме тези врати и да размажем конкуренцията в нета, а защо не, както каза един колега "Направо да създадем търсене"!!!!!!!!!!!! Вече всеки с достъп до нет проверява/проучва почти всичко, което му предстои да купи - цени, материал, гаранция ит.н.
Мога да пиша още много, но стига толкова!
 
Последно редактирано:
От: Нещо интерсно

И кое е интересното?
Ееееее, приятелю, разочароваш ме! :evil: :)
Интересното е, че ако продаваш онлайн и/или офлайн популярен продукт и си подходил с добра SEO оптимизация /всичко, което включва/, за разлика от конкуренцията:arrow: доволно много продажби!
Представете си сега и една мащабна онлайн маркетингова стратегия/кампания / не е задължително да е скъпа - има си начини за сериозна популяризация с малко средства, но доста труд и време/ съчетана с масирана офлайн кампания /мдааа, тя вече е скъпа... или... чакайте малко, може да не е, ако имате фирма за мегабордове, например :wink:/ какво ли ще се получи?!?!?:idea:
П.П. Друго също е интересно, но не знам:oops: защо наблегнах точно на това :wink:
 

Горе