Не знаете ли за най- новата социална мрежа?????

ReminD

Well-Known Member
Не знаете ли за най-новата социална мрежа? При това най-голямата социална мрежа в България - ШУМЕНСКО!!!!










































сериозно, що за идиоти измислят тия реклами?




[video=youtube;5kdA0D5k0dY]http://www.youtube.com/watch?v=5kdA0D5k0dY[/video]

Жалко, че не мога да намеря видео с отвратителния глас от тв рекламата...



Aha, намерих ги аз:
Шуменско - Социалната мрежа на България, Март 2011 Creative Agency: Noble Graphics Creative Studio Producer Agency: Noble Action Team Director: Stoyan Radev DOP: Vladimir Mihaylov Executive Producer: Eddy Schwartz Postproduction: Bubu Studio
 
От: Не знаете ли за най- новата социална мрежа?????

Мда, големи кретении последно време. Ама те винаги са били спаби в това нашите. Ако забележите рекламата на Каменица Лимон не е снимана тук и не е БГ фирма и смея да твърдя, че добре са я направили. За разлика от тази на Шумнеско, аа, да на Ариана също добре им се получи. Но като цяло. И тази с препарата за пране или чинии (не си спомням) и шамшионката ни по дълъг скок - малко не се е получила, но карай. Има и други, които са повече от гениални, но все поставям под въпрос тези, които имат добро послание, изпълнение, последователност и грабват зрителя.

[video=youtube;T6THUXNvlNo]http://www.youtube.com/watch?v=T6THUXNvlNo[/video]

Ето още нещо, което не му виждам идеята. Да велик треньор, но идеята е да брандира и продава. :)
 
От: Не знаете ли за най- новата социална мрежа?????

и какво и е на рекламата с шуменското? готина е даже, мен ме кефи, тва със стената на фабриканта и смяната на профилите :lol:
 
От: Не знаете ли за най- новата социална мрежа?????

Рекламата е супер, а ШУМЕНСКО е най-добрата бира, да ви пикам на стените на сите хейтъри :p:evil::lol:
 
От: Не знаете ли за най- новата социална мрежа?????

Рекламата е СУПЕР измислена.
В крак с "модата" :lol:

Мене ме кефи рекламата, а бирата си е супер!
 
Рекламата от части става. Хитро измислена, свързана с нещата от ежедневието ни.
Бирата - от 2 години насам е гола вода, включително и Премиум серията им.
 

Горе